Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen okai lehetnek annak,...

Milyen okai lehetnek annak, ha egy illető nem akar beszélni arról, hogy mi bántja, miért nincs jó kedve?

Figyelt kérdés

Tudom,lehet ezer oka,de ami eszetekbe jut azt írjátok le:)


Nekem ezek jutottak az eszembe:

Családi problémák

Szerelemi,baráti problémák.

Sulis problémák..


2011. nov. 6. 18:12
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nos ha azt vesszük "utcakölyök" vagyok :D ott tanultam verekedni táncolni mindent ;) Rengetek haverom van azota elköltöztünk és itt is megvan de nem vagyok az utcán már edzésekre járok és nem mondok senkinek semmit mert megoldom egyedül ez az én elvem jól nevelnek a szüleim meg ilyenek tehát magam döntöttem h nah akkor én kint lógok ink :D 14 éves lány vagyok :D utálok vásárolni pedig szép vagyok :) mármint mindneki ezt mondja de nem értej egyet tehát nem vok tróger jampi dagadt tehén :D Lehet h egyszerűen azért mert nem szeretné mert meg tudja oldani és nem szeretik ha az ő problémája fontos mert ő maga nem érzi annak én így vagyok vele ;)
2013. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!