Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalomhiány. Mit tegyek?

Önbizalomhiány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem bizom magamban eléggé,és túlzottan érdekel mások véleménye,ráadásul a rosszindulatú beszólások, vélemények általában nagyon megviselnek. mit tegyek, hogy átnézzek rajtuk? és ne kapjam fel a vizet?
2011. nov. 6. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok, mintha én írtam volna a kérdést. Mások véleményére nagyon adok, társaságban ezért sem szólalok meg, max ha kérdeznek. Ha tudnék a témához szólni, akkor sem teszem. Járok edzeni, de az sem segít. Negatív kritika, beszólás esetén, teljesen magam alatt leszek.
2011. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21/F
2011. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézetek több horrorfilmet,kezdjetek hamis kérdéseket feltenni amivel polgárpukkasztást csináltok,és így gyakorolhattok...Itt úgyis sok a rosszindulatú unatkozó idióta...

Írnám hogy gyertek velem terápiára...de idegenekkel nemszoktam talizgatni... kimehettünk volna a városba és ökörségeket és felháborító dolgokat csinálhattunk volna gyakorlásképpen mert városban tényleg mindegy hogy mit is gondol az arra járó idegen akiknek felesleges megfelelni bármilyen szempontnak is...

2011. nov. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok!!!

Segít talán,ha kitűzöl magad elé egy célt,

amit szeretnél elérni,csak arra összpontosítasz,hogy megvalósuljon!Ehhez mindenképp kell,hogy bízz magadban

és szépen fokozatosan rájössz,hogy nem is vagy te olyan rossz/csúnya (nem tudom mi a bajod pontosan)... Nekem is ezt tanácsolta egy barátnőm,neki állítólag bevállt,

csak az a baj,hogy nekem mégcsak életcélom sincsen!

Van egy beteg módszer is,ha ez talán gyorsabb:

Nézz bele a tükörbe és mondd,hogy "Szép vagyok,Jó vagyok,

Jobb vagyok mindenkinél,Nem érdekel ki mit mond,tudom,hogy én vagyok legjobb" mások úgysem ismernek téged annyira mint te önmagadat!

Én már csak tudom,hogy az önbizalomhiány a legrosszabb tapasztalatból! Szóval gyorsan szedd össze magadat,

mert ezután jön a depresszió és a többi hülyeség!

2011. nov. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze hazudnék,ha azt mondanám nem érdekel mások véleménye,

nincs olyan ember akit egyáltalán nem érdekel!

De akkor se törődj vele,csak azokéval törődj akik fontosak számodra!

2011. nov. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagyok,köszönöm mindenkinek,és megnyugodtam kicsit, mert legalább nem én vagyok az egyetlen, aki nem elégedett magával és minél tökéletesebb akar lenni.
2011. nov. 12. 11:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan ember aki teljesen elégedett önmagával...

Tudod még a topmodellek is megfogják a bőrt a hasukon és azt mondják hogy hájasak! :)

Még a menő emberek is valamit rejtegetnek!!!! :)

2011. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!