Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik a legnagyobb bűnöd az...

Melyik a legnagyobb bűnöd az életedben? Megbántad? Tudja más is?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 15:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg! Milyen sok ember vagdalkozik mostanság...?! Érdekes.

Bár nem értem, hogy minek vagdosni magad, ha mégsem végzel magaddal végleg. Talán figyelemfelkeltés...?! Na mindegy, nem számít. Csak elgondolkodtam rajta.

(Talán teszek is fel egy kérdést majd ezügyben.)


A kérdésre:

Számomra ismeretlen fogalom az, hogy BŰN. Egyszerűen nincs ilyen. Amit teszek, azért mindig vállalom a felelősséget. Éppen ezért megbánni is csak akkor bánom, ha számomra alakulhatott volna jobban is a dolog (pl. ha hibáztam, elcsesztem valamit). De nekem az nem bűn.

2008. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
67%

VAN!Az hogy nem kezdeményeztem kapcsolatott egy fiúval akibe szerelmes lettem 1évre rá,azóta eltelt +1év,és most ő szeretne komolyitani vagyis nem azt csak h menjünk el 2en ide meg oda..hát nem tudom.. de azt tudom,h kurvára megbántam h anno nem akartam tőle komolyat!!!...azóta si fáj a pici szivem miatta:)

ja meg egyszer a korházban keféltem 1 idegennel..azt is megbántam:D

2008. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
68%

oviban elloptam egy citromsárga barbicumit. azóta rossz érzésem van

na meg egyszer kivertem egy haverom metszőjét.:S

2008. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem voltam sokkal önzőbb és erőszakosabb korábban!!! Nem itt tartanék. :(
2008. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy újra összejöttem azzal a barátommal, akivel egy évig együtt voltunk, és nem gondoltam jobban végig, hogy valóban akarom-e. Örökre megbántottam, pedig nem akartam fájdalmat okozni neki. Tévedtem, és végülis az én hibám. Nem kellett volna összejönni vele újból. Ezt bánom.
2008. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a mérhetetlen gyávaságom, amit ha nem győzök le akkor végem van!
2008. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Csókolóztam egy távoli rokonnal, aki az apám lehetne. És kiderült. De nagyon élveztem:D
2008. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Lelöttem egy verebet 10 éves koromban a mcdonald's kiülö részében. Egy haverom is ott volt ö látta tehát tudja. Nagyon megbántam azota minden állatot védek.
2008. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
83%
Rengetek van... Megbántam-e? Ami nem derült ki azt nem (ezzel mind a 2re válaszoltam:)
2008. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!