Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kérlek, adjatok tanácsot:...

Kérlek, adjatok tanácsot: hogy lehet egy kifejezetten rosszindulatú embert leszerelni? Úgy, hogy az talpraesett, durvaságtól mentes megoldás legyen.

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni, ha ok nélkül áskálódik valaki az ember ellen? Epés megjegyzéseket tesz a hátam mögött (de ezt csak visszahallom), és úgy tűnik, mintha egyre dühösebb lenne rám, noha én még csak nem is foglakoztam eddig vele.
2009. máj. 8. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer hívd félre, és mondd meg neki tárgyilagos semleges hangnemben, hogy a gyűlölet és a rosszindulat sose azt mérgezi, akire irányul, hanem azt, aki táplálja magában. ettől vége lesz, mint a botnak, hidd el.

ezek után meg ne törődj vele, miket dumál rólad. hadd pukkadjon meg.

2009. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
hívd félre és röhögd arcon, hogy milyen lúzer, hogy ahelyett hogy élvezi az életet, inkább "áskálódik"
2009. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2009. máj. 8. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!