Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden tini meg akar halni?

Minden tini meg akar halni?

Figyelt kérdés
Vagy csak én érzem ilyen roh*adt ritka sz*arnak az életem.
2011. okt. 2. 16:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Na. Mi történt?
2011. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Mindenen elsírom magam, nekem komolyan semmi sem sikerül. Se barátok, se pasi, se programok. Semmi. Életre sem vagyok való. Itt már csak a koporsó segíthet.
2011. okt. 2. 16:35
 3/34 anonim ***** válasza:
Én sosem akartam meghalni és a barátaim sem, elég életképesek voltunk hogy helyén kezeljük a dolgokat és ne rinyáljunk mindenen.
2011. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
És a barátaid sem.. Mert neked voltak. Én meg ki a fa...al osszam meg a nyomvadt életem? :(
2011. okt. 2. 16:44
 5/34 anonim ***** válasza:
ugyan ez van velem is . öngyilkos is akartam lenni de .. akkor nekem valaki segített és azóta nem akarok öngyilkos lenni. de tegnap este pont eszembe jutott hogy milett volna a családommal és azzal a bizonyos emberrel aki nekem segített ha én meghalok ? :O
2011. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
hasonló helyzet csak én nem sírok mindenen és nem akarok meghalni:D 19/F
2011. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 zkriszti3 ***** válasza:
Nem bántásból,de rendben van a hormon szinted?Ha egészségileg minden ok. írd meg részletesen mi a gond.
2011. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Leírtam mi a gond... Tök magányos vagyok. Egy nulla. Egy senki. Senkim nincs, holott örökké kapom a gyönyörű vagy, csinos vagy stb dolgokat. Meg hogy biztos mindig bulizok, biztos van egy rakás pasim, biztos járnak utánam, de senkim nincs. Még egy barátnőm sem, akivel megoszthatnám, hogy rohadtul magam alatt vagyok.
2011. okt. 2. 16:49
 9/34 anonim ***** válasza:

Nekem sincs senkim, egyedül vagyok, már rég lehetne érettségim, de még csak most kezdtem neki, már jó ideje nem dolgozok, fel sem vesznek sehova, eladó szakiskolám van. Ezeken kívül még rengeteg egyéb dolog. Jelen állás szerint jobb lenne meghalni.

21/F

2011. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
ugyan ez van velem is ! azt hiszik hogy minden este eljárok bulizni meg hogy nagy "partiarc" vagyok közbe .... egész este itthon ülök :S és egy barátnőm van és ő sem igazi. sokszor becsapott,hazudott és minden titkomat tovább adta :(
2011. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!