Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon létezik még igaz barátság?

Vajon létezik még igaz barátság?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon az utóbbi időben nagyon leredukálódott az ismerőseim/barátaim száma.Szeretnék megalapozott barátságokra szert tenni,nemtől függetlenül.Mivel mostanában nem igazán szoktam kijárni szórakozni ezért,szívesen haverkodnék olyan emberkékkel akik hasonló cipőben járnak!Nyugodtan lássatok el tanácsokkal,vagy ha tudtok valami klassz oldalt erre a célra megfelelően, azt is megírhatjátok.Előre is köszönöm!:)


U.I.: Egy 24 éves srác!


2011. nov. 11. 23:31
 1/8 life is beautiful ***** válasza:

létezhet,de nem ennyi idős korban, ekkro már az ember megtalálta a párját/munkáját/hobbiját és elfoglalja magát, nem pedig a legjobb barátjával megy szórakozni ,hanem 5-10 fős társasággal egy jót hülyülni


ezt saját tapasztalatból mondom ,nekem ugyanis van egy nagyon jó barátom ,akinél álmomban sem találhatnék hozzám jobban hasonlót,de mégis úgyérzem néha ,hogy ő is nagyon jó barátnak tart engem ,de mégsem igazinak...ezért én is felhagyok ezzel az igazbarátosdival,aztán lehet hogy változni fog.ezt még nem tudhatom..


egy jó barát annyiból áll ,hogy hasonló az érdeklődési körötök ,tudtok beszélgetni komolyan is..csak úgy tudsz ilyen emberekkel ismerkedni ,ha megtalálod a hobbijaidat, és hasonló körökben kezdesz el mozogni..aztán egy 100fős társaságba csak lesz vki akivel nagyon szoros kapcsolatot alakíthatsz ki-csak nehogy csaj legyen ,még a végén egymásba szerettek:D:D

2011. nov. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én 10 éves barátságokat küldtem el melegebb éghajlatra, mert minden hülyeségen képesek voltunk összeveszni. Sajnos az emberek változnak, és nincs garancia arra, hogy akivel régen megvoltunk, azzal a jövőben is megleszünk. Volt vagy 15-16 jó barátom, akikkel mindig, mindenen tudtunk szórakozni, de mint írtam, vagy összevesztünk, vagy nyugodtan elbúcsúztunk, van, aki csak úgy felszívódott... Most igazából csak az osztályból van mondjuk 4 jó barátom, de egyszer ennek is vége lesz...
2011. nov. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Itt vagyok én... :) 25 éves lány... És nem "szerelmet" keresek, hanem barátot.... Illetve nem is keresek, de ha irsz, lehet ha talál a szó... :D
2011. nov. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

00:22-nek!

Megtudhatom merre laksz?

21/F

2011. nov. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nem hiszek benne, ebből kifolyólag mindegy milyen közösségi oldalakat írok. a legtöbb kapcsolat csak érdekről szól. mondjuk ha normális srác vagy és egy hozzád hasonló átlagos emberel jól érzed magad akkor talán
2011. nov. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fene tudja. Régebben hittem benne, ma már nem.

Van párom, boldog kapcsolatban élek, van szerető családom, az egyetlen, ami hiányzik, az egy igazi jó barát, akivel tényleg számíthatunk egymásra. Ilyen nem sok jutott nekem az életben, talán egy sem.

2011. nov. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6/6

érdekes párkapcsolat az ami mellett szükség van barátra... ezek szerint szexkapcsolat, és nincs benne semmi lelki közelség

2011. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7/7

Nem tudom, miért kötsz bele, abba amit írok, de látszik, hogy nem volt még igazi barátod. Szerintem egy párkapcsolat nem ugyanaz, mint egy baráti kapcsolat, de gondolom ezt úgysem fogod fel.

Amúgy meg cseppet sem szexkapcsolat, nagyon jól megvagyunk, megvan a lelki kötődés, de neked felesleges magyarázni.

2011. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!