Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Féltékeny vagyok, dehát mit...

Féltékeny vagyok, dehát mit csináljak? Már megőrjít a dolog.

Figyelt kérdés
nem, nem a barátomra vagyok féltékeny. van két csaj, osztálytársaim, és egyszerűen féltékeny vagyok, mert olyanok akarnak lenni mint én, vagy mindig leakarnak győzni, meg utánoznak folyton. nem vagyok nagyképű, sem önző, csak velük szemben... nem tudom mért..de már rosszul érzem magam emiatt. úgy érzem tönkre teszik az életem, és egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele. 16 évesek vagyunk és neki most van először barátja, de ez is idegesít. ugymond féltékeny vagyok, hogy jobbak nálam.. (pedig nem azok és ezt végülis én is tudom). ( amugy soha senkire nem szoktam féltékeny lenni, még a barátomra sem. nemtudom miért van) Segítsetek kérlek, hogyan múlhatna el ez az egész.. Nem kell leoltani mert mindekinek vannak hibái, meg problémái, én legalább beismerem és próbálok rajta változtatni, mert tényleg nem akarok szemét lenni... mondtak már sokan, hogy fölösleges, mert nekik nincs egyéniségük, nekem pedig van, de az eszem tudja hogy így van, csak a szívem nem így érzi..
2009. máj. 9. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, inkább nekik kellene féltékenynek lenniük rád! Hiszen ők akarnak leutánozni téged. Én a helyedben majmot csinálnék belőlük és jót nevetnék rajtuk, de semmiképpen nem féltékenykednék. Miért vagy féltékeny az egyik lányra, ha van barátja? Hiszen neked is van. Kettőt úgy gondolom nem szeretnél egyszerre... Próbáld meg túltenni magadat a kicsinyes és valójában ok nélküli féltékenységeden, mert így nem ők, hanem éppen te magad teszed tönkre az életedet!
2009. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem probald meg ezt a feltekenyseget büszkesegge valoztatni magadban, amire meg van miden okod. Legyel ra büszke, hogy te egy olyan ember vagy, akit ök edemesnek talalnak arra, hogy utanozzanak. En is ilyen voltam, megörültem, hogy vettem egy gatyat, masnap ugyanolyan volt rajta, de nekem ez bavalt. Mindent jo "hangosan" csinaltam, hogy mindenki tudja, nem en utanoztam öket, hanem ök engem (tudom, gyerekesseg, de igenis szamit ez 16 evesen). Pl, ha fodraszhoz mentem es uj hajat vagattam, elmondtam mindenkinek, ha egy het mulva olyan hajuk volt, mindenki tudta, hogy utanam csinaltattak meg. Ha lattad a Bajos csajokat, akkor gondolkozz ugy, hogy te vagy a mehkiralynö, csak jo ertelemben :) Ne hagyd, hogy ilyen kis hülyeseg emesszen a legjobb eveidben :)
2009. máj. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget, de igazábol igen, még ez is zavar, hogy talán mások azt hiszik, hogy ők olyanok. pedig nem mert engem probálnak utánozni :S
2009. máj. 9. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudod mi a legjobb megoldás?

Járd a saját külön utadat! Ne figyel rájuk, zárd ki őket, ha pl. ugyanolyan nacija van mint rajtad akk gondold azt h egy teljesen más fazon, stb.Ne foglalkozz velük, mert így előbb utóbb te is elveszted egyéniséged! Saját külön utadon!!

2009. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!