Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Biszexualitás felszínre törése?

Biszexualitás felszínre törése?

Figyelt kérdés
hetero kapcsolataim voltak, szakítás után homoszexuális gondolatok jönnek elöl azóta félelem érzetem van kiakar törni belőlem,de saját magammal küszködöm. törögyek bele vagy pszichológus?
2011. nov. 12. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is felesleges a pszichológus, meg ezért fizetni stb.

Te érzed, hogy mi vagy. Lehet, hogy biszexuális vagy. Tetszenek a fiúk, eltudnál velük képzelni-e kapcsolatot, szexet vagy sem? válaszolj erre a kérdésre. Ha egyenlőre még szexet nem is tudsz elképzelni fiúkkal, de mást igen, akkor megvan rá az esély, hogy biszexuális vagy, csak ez is egy folyamat mire kialakul: a szexuális irányultság felismerése, és utána teljesednek ki a vágyak.

2011. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok önmagammal tisztába vonzódom a fiukhoz de szexre nem hiszem h képes lennék! megtehetem volna de nem ment!
2011. nov. 12. 18:07
 3/5 A kérdező kommentje:
belső homofóbia lehet ez érint.
2011. nov. 12. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg az az érzelmesebb típus vagy, érzelmesebb vagy egy átlag heterónál, és azért vonzanak a fiúk. Viszont mivel a melegség kialakulásának is vannak fázisai, ezért még korai lenne leszögezni, hogy heteroszexuális vagy.
2011. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
persze én nem irtam hogy hetero vagyok de! ebben tökéletesen igazad van az átlag férfitól érzelmesebb vagyok!
2011. nov. 13. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!