Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy osztálytársam aki meg...

Van egy osztálytársam aki meg sértődött rám és azt arra vagyok kíváncsi jogos-e?

Figyelt kérdés

szoval az elmult 1 honapban hozzám se szolt, meg a barátaimhoz se pedig régebben sokkal többet voltunk együtt meg jóban voltunk, de most kb olyan lányokkal akiket alig ismer szivesebben járkál mint velünk, és szerintem beképzeltebb is lett, és ezt elmondtam neki, meg a bnőim is mondtak neki ezzel kapcsolatban dolgokat, de ő csak rám sértődött meg, pedig montam neki h nem azért mondtam h megbántsam ,hanem azért mert a barátoknak az a dolguk hogy helyretegyék a másikat, és tisztázzuk a nézeteltéréseinket...de ő nagyon berágott... akkor most én vagyok a hülye vagy ő?


és szerintetek az nem beképzelség ha valaki félmeztelen képet tesz mi magárol facebookra csak azért hogy mások lássák hogy neki milyen kockás a hasa?



2011. nov. 13. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes,leírásb első feléből az jön le hogy te egy aggódó jóbarát vagy,az utolsó 2 sorban pedig az hogy irigy vagy rá,nehéz ide hasznos választ adni.
2011. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
énn nem vagyok irigy :D rá
2011. nov. 14. 19:31
 3/4 anonim válasza:

Gondolom hogy kamasz korba lehettek.

Ez természetes dolog hogy vannak ilyen időszakok hogy hol ezzel haverkodtok hol azzal.Lehet hogy nálatok is lesz majd ilyen.Jól tettétek hogy beszéltetek vele.

Majd megbékél!

2014. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Negyedik éve van kint a kérdés :D ha kamaszok is voltak màr felnöttek.
2014. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!