Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az a dolog amit soha nem...

Mi az a dolog amit soha nem tennél meg az életben s miért?

Figyelt kérdés
2008. márc. 20. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Talán erre a kérdésre a válaszom: megölni vkit,mert örök bűnben leélni az életet,lelkiismeretfurdalással,mert nekem lenne, még ha a halálos ellenségemről is lenne szó.

Van egy másik válaszom is: én soha nem hagynám el a családom,mert nagyon szeretem őket,nélkülük pedig nem élet az élet.

2008. márc. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Több dolog is van. Az előttem szólóval egyet értek. Ezek mellett sosem állnék be bólogatni olyan emberek közé, akiknek a nézetievel nem értek egyet.
2008. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés jó, de szerintem nincs olyan, hogy soha. Van, amiről néhány éve úgy gondoltam „Én soha nem..). Mára már többször is meg kellet tennem. Ki tudja, mit hoz az élet? Valóban ki lehet jelenteni, hogy én soha?
2008. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem lenék hűtlen.Azért mert szerintem undorító dolog.

Ölni én sem lennék képes,kivétel ha önvédelem volna.Akkor pusztoljon.

2008. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Hu tetszik az a hutlen dolog:D Az elozo hosszaszolonak minden tiszteletem:)

Most ez lehet nem oriasi, de ha az eletem szerelmenek lenne elozo hazassagbol v valahonnan gyereke, vagy orokbefogadott, soha nem hanyagolnam el, vagy kikozositsem mert nem az enyem!

Es azert mert az is egy artatlan lelek, es semmi hibaja nincs h milyen szulei voltak.

2008. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
90%
Én sosem fogok drogokhoz meg cigarettához nyúlni, sosem bántanám a családom!!
2008. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Sose bántanék például egy kutyát,mert egy kutya úgy tud szeretni,ahogy ember nem.
2008. máj. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
soha nem adnám föl az elveimet.
2008. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
nem ölném meg a gyermekem soha!
2008. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem adnám fel,talán...
2008. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!