Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy érjem el, hogy ne érdekel...

Hogy érjem el, hogy ne érdekeljen mások véleménye? Már megőrülök:S

Figyelt kérdés

ha valaki valami rosszat mond rám, vagy akár csak az arcán látom, hogy furán néz, vagy látom rajta, h nem vagyok neki szimpi, összerándul a gyomrom, és utána még egy hétig ezen görcsölök, hogy senki sem szeret, meg hogy mindenki rosszat gondol rólam stb.. már teljesen elment az önbizalmam, mert folyton hiszek másoknak, elhiszem, hogy szerencsétlen vagyok, ügyefogyott meg mindent amit mondanak rám..

hogy csináljam, hogy ne foglalkoztasson ez ennyire? mert így nem tudok normálisan élni..19/L


2011. nov. 18. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamennyire kell, hogy érdekeljen mások véleménye, hiszen ők egyfajta kontroll.

Olykor a rosszakarók többet segítenek nekünk, mint azok, akik szeretnek bennünket. Fogd föl úgy, hogy elmondja, min kellene változtatni. Persze, ne tedd kritika nélkül, hiszen az is csak 1 nézőpont.

Ha helyén lenne az önbizalmad, akkor nagyjából tudnád, mi az aminek valós alapja van, mi az aminek semmi, a rosszindulaton kívül.

Nem írtál konkrétumot, mire vonatkoznak a megjegyzések, vagy sanda pillantások. Viselkedés, külső, öltözködés?

Emellett a fiatalságod is oka annak, hogy így látod, később majd higgadtabban fogadod ezeket.

2011. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam. Mostmár egyre inkább sikerül leráznom ezeket magamról. Ha gondolod, dobj egy privit és megosztom a tapasztalataim, h miképp lehet felülkerekedni ezeken.
2011. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
sztem szard le főleg ha nem érdemled meg! Régen én is ilyen voltam és mióta nem foglalkozom vele sokkal jobb!erőltesd meg magad és igyekezz megtartani az önbizalmadat ami még maradt aztán kezd el újra építeni.jelenleg én is ezen fáradozok és már sokat haladtam persze van még mit fejlődnöm...sok sikert hozzá!
2011. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!