Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne érdekel...

Mit csináljak, hogy ne érdekeljen más emberek élete?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy látom facebookon a kiírásokat, hogy ki mit csinál, hova megy nyaralni és én meg tudom, hogy esélyem sincs, hogy én is ilyen dolgokat csináljak, és ilyenkor legszívesebben elsírnám magam. Annyira szeretnék én is külföldön nyaralni meg elmenni egy csomó helyre, de tudom, hogy ez lehetetlen, mivel se pénzem, se valaki akivel el tudnék menni...:(

Ráadásul most írta ki egyik ismerősöm fbra, hogy NY-ba megy, hát én komolyan mondom mikor megláttam, majdnem sírva fakadtam....és tudom, hogy ha hazajön akkor meg a képeit fogom nézegetni, mivel mazochista vagyok.

Jó lenne, ha valahogy saját magammal tudnék törődni, nem pedig mások képeit nézegetném meg velük foglalkoznék, hogy nekik milyen jó... Tudom, hogy hülyeség de ez van, ezt érzem.

Vélemények?


2011. jún. 13. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked nem azért rossz, mert ők elmennek ennyi helyre, hanem mert neked nincs kivel elmenned, szerezz barátokat, olyanokat akikkel akár otthon egy film mellet is olyan jól tudod érezni magad mint valaki mással a tengerparton. ;)
2011. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát meg azért is mert én nem tudok ilyen helyekre meni , pedig nagyon szeretnék.
2011. jún. 13. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Dolgozz azon,hogy te is el tudj utazni,persze tudom mondani könnyű.

A pózoló faxkalapokkal(tisztelet a kivételnek),ne foglalkozz! A saját céljaidra koncentrálj! :)

2011. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást:) 20 vagyok
2011. jún. 14. 11:31
 5/6 A kérdező kommentje:
amúgy teljesen igazad van, nem kell velük foglalkozni, gondolkoztam is rajta, hogy törlöm magam, és akkor nem tudom nézegetni a képeiket, de akkor már ennyi kapcsolatom se lenne a külvilággal...
2011. jún. 14. 11:35
 6/6 anonim ***** válasza:
:D Nem feltétlenül az a megoldás ha törlöd magad,de rágódni sem kell fölöslegesen! Az nem visz jó irányba4 örülök,hogy segíthettem! :)
2011. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!