Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15 éves vagyok. Unom az...

15 éves vagyok. Unom az életet! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
semmihez sincs kedvem!segítség!!!!
2011. nov. 19. 14:09
 1/7 Stella90 ***** válasza:
például hagyd abba a fészbúkozást, és menj találkozz a haverjaiddal személyesen...
2011. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 16 vok, ugyan ebben a helyzetben voltam 2éve, ha akarod hogy tanácsokat adjak, vagy valami akkor irj privit:)

2011. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezen nem segíthet más csak a szeretett. Szóval ja lógnod kéne a többiekkel, én is így voltam 15 évesen, és hááát, nem sok jó vár rád 9 év múlva ha így megy tovább. Középsuli pont jó arra hogy lazulj, vagy akármi.


Illetve csinálj egy jó frizurát meg normál átlagos ruhák, amikkel beillesz a többiek közé, az csomót segíthet. Meg edz. Lehet ebben az évben már nem, de kis tréninggel jövő szeptemberre simán lehet jó tested. Ja ha lány vagy ugyanez. Csak akkor ne kigyúrd magad.

2011. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha haverjaid vannak akkor máris van mit csinálnod és nem unod az életet, menj el velük valahova. Ha meg nincsenek haverjaid, ahogy nekem, akkor meg nem tudom.
2011. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy triviális gondolat: tanulj!

Így arra is rájöhetsz, mennyire változatos.

2011. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
még hogy ha 70 éves lennel akkor megértem,de 15 évesen...?!
2011. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ismerkedj meg velem :D
2011. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!