Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tök hülyeségeket mondok...

Tök hülyeségeket mondok sokszor amikor beszélgetek, jobb ha csöndben maradok?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, és amikor társaságban vagyok, akkor vannak emberek akikkel nagyon akarok beszélni, de nem vagyok nagyon beszédes amúgy se, mert nem szoktam nagyon beszélgetni, ezért nagyon hamar (2-3 mondat után) kifogy a téma... Ilyenkor általában tök hülyeségeket, vagy néha sértő dolgokat mondok, hogy legyen valami, persze nem szándékosan, csak akkor nem érzem, hogy ez hogy néz ki kívülről, csak utána jövök rá, hogy milyen gáz voltam. Mostanában egyre gyakrabban előfordul ez, úgyhogy inkább úgy döntöttem jobb ha csöndben maradok, és csak válaszolok ha kérdeznek.
2011. nov. 20. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ijen problemam van nekem is. inkáb legyél csendben
2011. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne feszülj rá ilyesmire. Kérdezz vagy mesélj valamit magadról. De persze van olyan akivel nem igazán találod meg elsőre a közös hangot. Lényeg h csak lazán!!!!!
2011. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És itt a GYK-n is hülyeségeket mondasz? Milyen az arányod?
2011. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úh én is nagyon nagyon hülyeségeket szoktam mondani amikor 2 perc után kifogyok a témából :s viszont volt már olyan akinek tetszett
2011. nov. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon régi kérdés, de változott valami? Ugyan ebben a cipőben járok. 16L
2016. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!