Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magányos és kétségbeesett...

Magányos és kétségbeesett vagyok, úgy érzem, egyedül vagyok a világban. Tényleg egyedül lennék?

Figyelt kérdés

Szinte szó szerint nem érdeklek senkit. Velem nem az van, hogy vannak barátaim, de kevés, vagy nem a sulimban. Nekem egyáltalán nincsenek. Az osztálytársaim nem beszélnek velem, a lakhelyemen élőket sem érdeklem. Lenéznek, pedig nem tudnak rólam semmit, nem érdekel senkit az egyéniségem, hogy milyen vagyok igazából, mi foglalkoztat, pedig én mindig is nyitott voltam mindenkire, szerintem elég jó beszélgetőpartner is vagyok. Nem vagyok rossz ember, nem vagyok rosszindulatú, sunyi, aljas, kedvesnek érzem magam és segítőkésznek. Mégsem kapok semmit, csak "elutasítást", és kirekesztettséget.

Nagyon bánt.


2011. nov. 17. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tragédia egyedül lenni. ha az jól megy, akkor amikor megtalálod a társaságodat később (és máshol), akkor nem fogsz függni tőlük, sugárzik belőled hogy nem akarsz támaszkodni rájuk, és így nem menekülnek el, nyilván.
2011. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet megállapítani, hogy miért viselkednek így veled. Esetleg nem vagy elég trendi? nincs pénzed, hogy kiöltözz? Nem érdekelnek az aktuális ostobaságok? Előnytelen a külsőd? Valami okának kell lennie. Ez az első, amin el kell gondolkodnod, esetleg ki kell derítened, csak utána jöhet a megoldás. És az is lehet, hogy a végén az derül ki, hogy nem benned van a hiba, akkor el kell fogadnod a magányt, ha benned van a hiba, akkor pedig meg kell változni. Szívesen segítek esetleg magánba, mint rokon lélek.
2011. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csinosnak mondanak, szeretek öltözködni, nem vagyok ultradivatos, de toprongyos sem, szép, igényes ruháim vannak. De a többiek sem divatosabbak nálam.

Tudom, hogy nem feltétlen rossz az egyedüllét, de annyira rossz, amikor érzem, hogy ki vagyok rekesztve. Nagyon vágyom barátokra, programokra, tizenéves vagyok, szerintem ebben a korban nagyon fontosak a barátok. Nekem nincs.

2011. nov. 17. 15:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha írnál privit, azt megköszönném:) Én sajnos nem tudok neked.
2011. nov. 17. 18:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet csak azért mert nem állsz be a sorba... nincs ezzel semmi gond, csak a megfelelő embereket kell megtalálnod, igaz nehezebb lesz, de nem lesz olyan felszínes mint sok embernek
2011. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az élettől citromot kaptál, készíts belőle limonádét!! (vagy kérj hozzá Tequilát)
2011. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Daniel142 válasza:
Tudom, már régi ki írás, de mit tettél, hogy alakult?
2015. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
..na erre én is kíváncsi lettem volna:)...
2017. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne keseredj el. Fiatal vagy,nincstelen,eltartàsra szorulsz,szòval ne panaszkodj öcsèm. Vàrj 18-ig ès utàna szerezd be a kellèkeket ès csinàld meg a mutatvànyt. Hajrà tesò.
2018. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!