Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érezted már magad teljesen...

Érezted már magad teljesen egyedül?

Figyelt kérdés
Barátok, család nélkül.
2011. nov. 11. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, most is így vagyok vele. Soha nem volt egy igazi barátom sem, nagyon régóta pedig már egyáltalán nincs. Megszoktam már, hogy így van, de néha nagyon erőteljesen rámtört az egyedüllét, és nem nagyon látok kiutat ebből a helyzetből.
2011. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is ugyanígy :(
2011. nov. 11. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy alakult ez így? Hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2011. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs túl sok önbizalmam, meg alapból kicsit zárkózottabb vagyok, így egyedül maradtam. Amúgy 16 éves lány vagyok. Te? Nálad miért alakult ez ki?
2011. nov. 11. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is így érzem magam, csak annyi, hogy nekem a családom itt van. Barátok, haverok nincsenek és nagyon nyomaszt. Hogy tudtatok ebbe beletörődni?

21/F

2011. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy önbizalomhiányos vagyok és az emberek felé nehezen nyílok meg, kommunikációval is problémáim vannak az idegenes felé, hát még társaságban.
2011. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Te? Nálad miért alakult ez ki?"


Küldtem egy privát üzenetet, mert ide nem tudom kiírni.

2011. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Barátom van, de messzebb.

Családom van még messzebb, meg van közel is- de oda nem mehetek mindig, úgyhogy néha elég magányos vagyok.

2011. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

írj privit nyugodtam.(: nem vagy egyedül-legalábbis ezzel az érzéssel.és erről egy kérdés jutott eszembe,nem teljesen ez a lényeg de olvasgasd el a válaszokat szerintem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__2..

2011. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!