Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak a suliban...

Mit csináljak a suliban szünetekben ha már nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
eddig is nagyon csöndes voltam és már azok sem akarnak velem barátkozni akikkel eddig voltam, de nem is akarok megváltozni, ki is beszéltek meg minden, nagyon rosszul esett de már próbálok erős maradni, csak a szüneteket utálom csak hogy egyedül vagyok :/ zene hallgatáson gondolkoztam de rossz a fülhallgatóm szóval még nem veszek addig mit csináljak? Nem is akarok igazából velük barátkozni, sose találok velük közös témát, és nekem igaz barát kell, velük meg biztos nem leszek gimi után is jóban, már várom hogy végre elmehessek onnan, az a baj hogy szégyellem hogy egyedül vagyok :( nagyon önbizalom hiányos vagyok
2011. nov. 23. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok mint te... az osztályból senkivel sem vagyok jóban, szünetekben is egyedül vagyok, általában facebokozok... vagy tanulok a következő órára. :)
2011. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Kor, nem?

Egy ilyen kérdésnél ez fontos infó.

2011. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló te meg szánalmas :D


16/Lány

2011. nov. 23. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

ismerős. én ilyenkor olyanokkal haverkodom akiknél többnek érzem magam ,akik visszahúzódoak, nincs sikerük a csajoknál(nekem sincs sok ,mivel alig van önbizalmam ,de nem vagyok csúnya, volt már barátnőm)


én úgy dobom fel az életkedvem hogy minden nap foglalkozom a hobbijaimmal, gitározom ,parkourozom... ezek feldobnak még ha egyedül is csinálom

2011. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
84%
Hasonló helyzetben voltam én is, a gimis éveim voltak életem legrosszabb évei, minden nap egy szenvedés, mély depresszio, stb.Gondoltam velem van a hiba, de miota elkerültem egyetemre, minden megváltozott, sokkal jobb lett, lett sok barátom stb. A környezetváltozás jót tesz, vagy csak szimplán bírd ki, hidd el, azért hamar elrepülnek a gimis évek. Kitartást!
2011. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
vigyél mindenkinek csokit :D
2011. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20-as szünetben szar lehet mert akkor ki kell menni az udvarra.nem tom középsuliban van-e 20-as szünet, én általános vagyok 12/L
2012. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok

a 20-as szünet az a 20 perces szünet

2012. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Suvorov válasza:
ugyanez volt velem is én szünetekbe ujságot olvastam
2012. jan. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!