Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek barátaim, de miért?

Nincsenek barátaim, de miért?

Figyelt kérdés

egy teljesen átlagos ember vagyok. becsületes és tisztelettudó.

Viszont barátaim nincsenek :(

Még egy játék konzolt is vettem, hogy hátha így akkor

lesznek barátok. de csak addig érdekeltem őket ameddig játszani akartak.

Bulizni sem szoktam eljárni nagyon, jobban szeretem a házi partykat.


2011. okt. 20. 08:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
73%

A mai világba a barátok csak ideig óráig vannak meg.

Az ha már valaki becsületes és tisztelettudó nincs is értékelve mindjárt sehol, mert az emberek többségét ma már a barátság hidegen hagyja.

Tény hogy vannak igazi jó barátságok, de az is olyan ritka mint a fehér holló.


Nekem vannak igazi jó barátaim, és leginkább az őszinteséget, meg a becsületességet értékelem bennük, mert ezek fontos emberi tulajdonságok, de a nézetek manapság, eléggé elferdültek.


Kivánom, hogy kerüljön neked is egy olyan barát, aki igazán annak is tekint, persze ezért tenni is kell, mert csak úgy nem lesz!Sok sikert!!!!!!!!

2011. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 loliboli válasza:
77%
Szerintem az igazan ertekes embereknek nincsenek baratai,mert nem kepmutatoak,es az ilyen emberek nehezen talälnak baratokat,de ha sikerül,akkor azt talälja,akit meg is erdemel.Ne add fel,össz fog jönni :)
2011. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Én is ebben a cipőben járok!fel a fejjel!A magány nem véletlenül lépett be az életedbe!Valamire megtanít, figyelj oda rá, fogadd el, hogy jelen van ne küzdj ellene.Tanulj tőle inkább, hidd el sokat megtudsz tőle magadról:)
2011. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Én is szintén ebben a cipőben vagyok. Nekem volt egy barátom, de addig tartott, amíg egy "cipőben jártunk", utána én erre, ő arra. Szokj hozzá, hogy nincsenek, mert annál rosszabb nem történhet, legalább nem ér csalódás, hogy ha elválnak útjaitok. Mai világban inkább felszínes barátságok vannak, amelyek ideig-óráig tartanak, én arra meg nem tartok igényt. Inkább boldogulok egyedül.

21/F

2011. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
69%
Nokia - Connecting people
2011. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez jó volt :D
2011. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem sincsenek,de én úgy fogom fel hogy nekem nem kell 10-20 akárhány ember ahhoz h megálljak a saját lábamon :) Meghát a majmok csoportban járnak,az oroszlán egyedül vadászik :D Amúgy is,én nem bízok senkiben,rám viszont akárki rábízhatná az életét..talán a túlzott ragaszkodásom miatt fordultak el tőlem az emberek..kevés barátom volt régebben,de értük meghaltam volna(lehet h sablonos de igaz)
2011. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha az élettől citromot kaptál, készíts belőle limonádét!! (vagy kérj hozzá Tequilát)
2011. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
A párom és én ,,csendesebb" kategóriába tartozunk és egyikünk sem jár össze barátkozni senkivel.A párom az tipikus rendes, önzetlen,jóképű férfitípus ami ritka mint a fehér holló és a csajozás is nehezen ment neki(elmondása szerint nem kellett senkinek)hiába magas ,kék szemű,jóképű mert ,,rendes".Nem figyeltek föl rá.Egy haverja van aki egy évbe 3x eljön és megnézik együtt a forma1-et.Nekem jelenleg nincs barátnőm és nem is akarok.Ha az utcán találkozok valakivel beszélgetek vele 10 percet meg a bolti eladókkal szintén.Az emberekbe csak a rosszat látom.Gonoszak és irigyek megbántanak az élethelyzetem miatt.Ha barátkozni is akarnának velem főleg ha többen leépítem őket.
2011. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.

# 5/9 Időpont 10-20 11:34

VS

Vodka-Connecting people Ahogy az oroszok mondanák :)

2011. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!