Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet csinálni szabadidődb...

Mit lehet csinálni szabadidődben ha nincsenek barátaid?

Figyelt kérdés
azon kívül hogy otthon ülsz és kockulsz vagy valami ilyesmi..
2011. okt. 31. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincsenek barátaim, általában lejárok edzeni hétköznap utána suli, hétvégén meg itthon vagyok és sorozatokat nézek. Ezekkel elég jól elmegy az idő, de jó lenne, ha valami társaság körülvenne, de sajnos eltaszítottam az embereket.

21/F

2011. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én leginkább olvasok, filmeket nézek, vagy ha nem otthonülök, akkor kirándulok, bicózok.
2011. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Barátokat szerezni.
2011. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
első válaszoló ilyenre én is gondoltam hogy elmegyek valami sport edzésre de az is fura hogy tök egyedül oda állítok és nincs velem ismerős vagy valami..
2011. okt. 31. 16:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Én anno barátommal kezdtem el, eleinte nagyon szokatlan volt, hogy edzés meg minden. Utána a barátomtól eltávolodtam, két külön irányba mentünk és el kellett döntenem, hogy vagy egyedül csinálom vagy nem. Amellett döntöttem, hogy lejárok... csak amiatt most nem elmenni, mert egyedül megyek? Tök hülyeség, mert az életben szinte mindent egyedül kell megoldanod... szóval, ha tetszik valami, akkor vágj bele legalább az idő meg vele. Napi 1-2 órát megér és látszatja is lesz.

2011. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem, az emberek nyafognak (már bocs), hogy nincsenek barátaik miközbe nem is barátkoznak mert egyedül félnek kimozdulni is.... életemben mindig mindenhova egyedül jártam, sportolni, bulizni, koncertekre, mindenhol akkor a legkönnyebb ismerkedni ha egyedül vagy. És NEM GÁZ, mert a kutyát nem érdekli, senki nem azt figyeli hogy te kivel mentél éppen oda.


Mondjuk nekem nem kellenek barátok mert csak zavarnak. Én inkább gépezek, játszok, olvasok, dvd-zek, rajzolok, tanulok. Ezekkel tökéletesen elmegy minden napom, ha emberekhez van kedvem akkor elmegyek koncertre vagy beülök egy pubba és úgyis lesz valaki aki odajön hozzám beszélgetni.

2011. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

Gondolom lány vagy vagy tévedek?mert úgy jó, hogy odamennek...

2011. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ha elmenék egyedül egy pub-ba vagy akárhova biztos betalálna egy társaság de max kiröhög nézd már a forever alone-t:D
2011. okt. 31. 17:46
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

olvass,

vagy van valami háziállatod? velük is ellehet tölteni az időt :)

nekem volt hörcsögöm (de márt nem él),van 3 madaram,egy kutyám,mamámnál meg macskák is :)

ha van kutyád vidd ki sétálni.

2011. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen volt kutyám..de már sajnos nincs pedig most jól jönne futáshoz például..:D
2011. okt. 31. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!