Hisztek a Sorsban?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, a környezetem szerint szép is vagyok, mégis magányos vagyok. Soha nem volt komoly kapcsolatom és a szerencse elkerül mindig.

Bulizni sokat járok, ide-oda, társaságokba. Megpróbáltam már "kezdeményezni" többször is, de akik megtetszettek, és szívesen megismertem volna közelebbről őket, kiderült hogy foglaltak, vagy pedig más lányok érdekelték őket. A lényeg az, hogy rosszul választottam, ha lehet így fogalmazni. Most is oda vagyok teljesen egy pasiért, tetszem neki, egy hullámhosszon vagyunk, viszont foglalt. :/

Tudom hogy a pasiknak kéne kezdeményezni, de várhatom a sült galambot a számba még évekig, mert nem történik semmi jó velem. Pedig aztán nem ülök itthon, mindig megyek valamerre, és bosszant hogy már nagyon régóta egyedül vagyok. Olyan mintha ez lenne a sorsom. Tudom hogy fiatal vagyok, de 21 évig egyedül voltam, szerintem itt lenne már az ideje hogy legyen egy komoly kapcsolatom. Cikinek érzem, hogy a 14 évesek már tapasztaltabbak mint én 21 évesen, a volt osztálytársaim pedig már el vannak jegyezve, én pedig sehol nem tartok :(


Teljesen átlagosan öltözöm, csinos, de nem kihívó ruhákat veszek fel. Hajamat nem festem, műkörmöm sincs, viszonylag jó alakom van.


Mintha a magány lenne megírva nekem:(


2011. nov. 24. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a sorsban. Viszont... Valakinek összejön az élet, valakinek nem...

(hozzáteszem nekem se)

2011. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van valahol párja, van, aki hamar megtalálja, van, aki nem :)

Amúgy nem hiszek a sorsban.

2011. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a sorsban nem. de hogy párkapcsolatilag nagyon szarul állnak a fiatalok évek óta, az tény. szerintem a háború alatt sem volt ennyi egyedülálló nő, amikor minden férfi oda volt a fronton. :)
2011. nov. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire görcsösen akarod a párkapcsolatodat, akkor vagy nem fog összejönni vagy olyan jön össze, amit jobb lett volna kihagyni.


Ha tényleg az a helyzet, hogy a "környezeted szerint is szép vagy" , akkor nyugi, mert lesz olyan pasi, akinek kelleni fogsz.

Nem jó, látszik rajtad, hogy már nagyon akarod, hogy legyen valakid. Így csak olyannak kellesz, aki csak egy bizonyos dolgot akar Tőled és azt is csak egyszer.


Szóval no para.

2011. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!