Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nőgyűlölő lennék?

Nőgyűlölő lennék?

Figyelt kérdés

Alapból szeretem a nőket. Sőt. Remélem egyszer belép az életem egy aranyat érő kivételbe tartozó lány, aki rendes.

Csak az a baj kezdem elveszteni az a hitet, mert az van, hogy sok negatív tapasztalat ér engem az utóbbi hónapokban. Legtöbbször arra gondolok, hogy a többségük csak a pénzes pasikra megy és azokra, akik a b*zis divatot követik, ami annyira b*zeráns, hogy hiába van rövid hajuk a pasiknak, mégis nehezen tudom meghatározni a nemét. Az iskolában viszont szédítem a tinik*rvákat. Kívül vidámnak és jópofának tűnök nekik, de belül elfojtom a dühömet. Az a bajom velük, hogy ritka nagy ostoba ribäncok. Beképzeltek ráadásul. Legszívesebben leüvölteném a fejüket.


2011. nov. 26. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval röviden szédíted a csajokat, meg le ****vázod őket magadban. Azt hittem ez manapság átlagos tini dolog.
2011. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Akkor te sem vagy kivétel a buzeráns pasik alól, mert ők is csak szédítik a tini k.rvákat... írásodból ítélve, te sem vagy egyáltalán beképzelt.
2011. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

amíg MTV-s tinik*rvákat szédítessz, az egy külön világ, ne is számíts arra hogy normális nővel találkozol.

pedig ők vannak többen, és a félreértések elkerülése végett én férfi vagyok, szóval nem érdekem javítani a statisztikát. :)

2011. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Neked is csak egy tartós, megbízható kapcsolat kellene.

Szia! :)

2011. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen. DE NINCS KIVEL. Ez a baj, mert mindenki vagy túl ribäncos (esetleg az akar lenni) vagy túl ostoba vagy beképzelt.
2011. nov. 28. 19:00
 6/10 Stella90 ***** válasza:
75%
nem vagy nőgyűlölő...lány létemre szégyellem, hogy az vagyok, mert minden nap látom, amit te...mindegyik azon verseng, ki a nagyobb ostoba meg a ringyó...hát csak gratulálni tudok...aztán meg majd csodálkoznak az ilyenek, hogy senkinek sem kellenek, mert 18 éves korukig úgy szétdugta őket mindenki, hogy kiégnek 20 éves korukra...én teljesen egyetértek veled...persze tisztelet a kivételnek...
2011. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Állítólag az van, hogy ezen az oldalon sok normális lány van. De mivel itt névtelenül írnak idegenek, ezért nem nagyon tudok hinni abban, hogy vannak-e egyáltalán olyan lányok, akiket nemcsak a fäsz vagy a pénz érdekel. Nagyon elkeserít engem.
2011. dec. 7. 14:26
 8/10 S.Szidi válasza:
Szia, ha alapból rossz véleménnyel vagy nőkről, azt a nők érzik és úgy fognak veled bánni, ahogyan te bánsz velük. Rossz ötlet volt részedről, hogy ilyet bekérdeztél magadról, én annyit tudok, hogy ha nem becsülsz meg valakit, akkor az se fog téged megbecsülni és ez fordítva is igaz. Amíg kurv*nak nézed a nőket és nem találsz bennük jót, addig nők számára egy nem rendes férfi szerepét alakítod (amin te tudsz változtatni). A volt barátom őszintén megvallotta, hogy bosszút akar állni a női nemen, ezért csajozik, te ne akarj olyan lenni. Én azt tudom mondani, hogy léteznek rendes nők és férfiak, illetve antiszociális személyiségűek, akik csak szítják a rosszat. Ha van egy kis önkritikád, akkor rendes pasik táborába tartozol. Ismerd meg a rendes csajokat, őszintén kívánom neked! Van olyan ember, aki azért lesz rendes, mert úgy gondolja, hogy rossz lenne ártani a másiknak, így nem tesz rosszat. Ismerd ki őket! A kurv*k azok a nők, akiknek fizetnek a s*xért. Nem jó szó lek*rvázni illetve lehomokosozni másokat, mert ezzel csak káoszt szítasz, ne káosz kalmárkodj! Ha jót akarsz magadnak tegyél jót másokért, és légy ésszerű, mert az antiszociális személy is meg akarja menteni a világot, csak az a gond, hogy a rosszak számára, lerombolva az építő dolgokat, az élet lehetőségeit. Kb. úgy, hogy erőszakkal akarja kezelni, az erőszakot és pusztítja az épelméjűséget, ne akarj divatból szidalmazni másokat, mert ez káosz terjesztése. Légy jó, ne küldj értékeléseket és leértékeléseket mások számára és légy őszinte velük, légy etikus, érezd a jót és tedd meg! Sok sikert kívánok neked az életedben! Megjegyzés ha jót akarsz magadnak ne akard, hogy értékelések és leértékelések céltáblájává tedd ki magadat! Ha valaki rosszul bánik veled azt ne hagyd és te se okozz ilyeneket másoknak! [link]
2014. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Utolsò... Nem az előitèletekkel van a baj, nem a pozitiv gondolkodàs hiànyàrol, bevonzàsrol. Amiket leirtàl fillères pszihològia. Arra mondjuk hogy K (inkàbb riby), aki èrzelmileg,erkölcsileg megbizhatatlan, billegeti a p*csajat minden kanmajom elött ès a lehetősègeket figyeli.. Ez kb. fiatal nők 80%. Màr pedig az èn èletem soràn is csak idő kèrdèse volt,hogy ez kiderüljön ki milyen. Volt akinèl pàr hèt, volt akinèl èvek. Nem hinnèm,hogy ez az èn hibàm,bàr divat mostansàg màs gyarlòsàgàt,szemètsègèt a màsikra kenni. Egèsz könyv szenny arzenàl àll rendelkezèsre, hogy megtudjam "hiba bennem van" - hogyne. Manapsàg nincs erkölcs, csak carpe diem. Pènz meg a rajoskodàs szàmit. Persze helyes szèp nőkröl beszèlünk. Mondom ezt 38 èvesen, elèg tapasztalattal. Udv. Andràs.
2015. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Undorító az egész, a vérhányás kap már el ha meglátok egy "olyan" lányt, aki inkább ne is nevezze magát nőnek, mert egy igazi nő nem "úgy" viselkedik. Hogy szépek.. ahha és akkor mi van?.. Ájuljunk el? Persze, csak az a fontos hogy modellnek képzelje magát, de két értelmes szót nem lehet vele váltani. De hiszen mindegy is, mert csak a pénzed meg a nemiszerved kell neki. Engem már egy ilyen turbónő régóta nem vonz. Régen még be lehetett etetni ilyen női praktikákkal, de számtalan csalódás után ezek hatástalanná váltak. Nem vagyok köteles egy életen át elviselni az ostobaságát, csak azért mert jól néz ki és a sok puncsos majom csávó csorgatja utána a nyálát. Háááhá, meghagyom nektek, villogjatok a nagy semmivel, úgyis csak "arra" jó. És sokan mondják, hogy felesleges ide írkálni, mert úgyis mindenki kocka és nem vállalja fel magát. Hát akkor tessék itt vagyok: [link]
2015. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!