Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok szégzelös? Ha...

Miért vagyok szégzelös? Ha látom h egy fiu néz mán zavarban jövök és elpirulok. és nem merek ismerkedi sem, miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerős téma.

Régebben ha tetszett egy lány alig mertem hozzászólni.

Elgondolkodtam egy kicsit, hogy egyáltalán mit veszíthetek? Semmit.

Múltkor pl megláttam azt lányt akiért teljesen oda vagyok. Kellett 2 perc mire összeszedtem magam. Úgy dobogott a szívem hogy nem csodálkoztam volna ha más is meg hallja :D Szerintem észre is vette rajtam h ideges vagyok mert elég feszült beszélgetés volt.

Nem rég meg is lepődtem magamon. Tök nyugodtan tudtam vele beszélgetni és ő is normális volt.


Ez természetes dolog. Nem tudom hány éves vagy de én még 21 éves se "nőttem ki". :D

2011. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok :( 16L
2011. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Stella90 ***** válasza:
59%
mán :) egyébként szerintem egyszerűen ilyen a természeted. hát akkor majd meg kell várnod, amíg odamegy hozzád valaki...arra meg aztán várhatsz...a fiúk már lassan elvárják, hogy a lányok kezdeményezzenek...tiszta szégyen...
2011. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!