Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon egyértelmű jel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon egyértelmű jel, ha elpirulok? Nem ijeszti ez őt meg? Nektek bejönne?

Figyelt kérdés
lány vagyok, és szoktunk dumálni egy sráccal, elhívott pár programra, nekem nagyon tetszik, de nem tudom, h ő mennyire gondolja ezeket randinak. Ha elpirulok miközben dumálunk, és olyat mond, vagy ilyenek, akkor az egyértelmű jel számára, h tetszik nekem? Ha mégsem tetszem neki, akkor rögtön rájön, h nekem viszont ő igen? Egyáltalán szerintetek milyen ha egy lány elpirul?
2010. dec. 4. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ha egy lány elpirul akkor :) az nagyon nagyon nagyon aranyos :D
2010. dec. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Piros. ... XD

És igen ha nem is a pirulásból, de rájön, hogy tetszik neked. Am. szerintem bájos, teljesen rendben van.

2010. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én olyan lányt nem hívok el sehova, akit nem kedvelek, nem tetszik, és nem akarok tőle semmit...
2010. dec. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha másból nem is jön rá h tetszik neked abból igen h elpirulsz.mivel egy ember nem pirul el ha csak pusztán barátságot érez a másik iránt.
2010. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!