Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felek a lanyoktol es mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek a lanyoktol es mindig elpirulok elottuk?

Figyelt kérdés

Segitsegeteket szeretnem kerni,szerintem komoly onbizalom hianyom van mikor lany kozeleben vagyok akkor elpirulok es nem tudom mit mondjak neki pl ha tetszik nem tudom mivel indithatnek nala akar mire gondolok pl arra h elhivom fagyizni ugy erzem hogy ahh elhivom fagyizni az ciki h 1 magamfajta elhiv 1 ilyen szep csajt fagyizni.

Tudom magamrol h szep vok meg rendes meg haverok is ezt mondogatjak de nem tudom mivel tudnek pici onbizalmat csinalni magamban mert ez igy nemjo.

Elore is thx a valaszokat.


2009. aug. 30. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem harapnak a lányok! Hacsak nem pont azért fizetsz.

Egyébként az megvan, hogy a taplóság/nagyarcúság is az önbizalomhiány túlkompenzálása?


Természetes legyél, mintha csak haverokkal beszélnél, és egyáltalán semmi nem múlna azon hogy most ők mit mondanak.

Egyébként nem is múlik, valószínű nem jön össze a legelsővel, nekem se jött.


Persze hogy egy magadfajta elhív egy szép csajt fagyizni, meg még máshova is. A csajoknak az a "dolguk" hogy jól nézzenek ki, nekünk pedig elég ha csak a szarv különböztet meg az ördögtől.

Ez a metroszexuális baromság csak nemrég jött be, hogy nekünk is jól kell kinézni. Nem kell. :)

2009. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2009. aug. 30. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző hozzászóló:

Szerintem nő létemre a pasiknak is jól kell kinézni!!!!

A nők közül sem születik mindenki topmodellnek! És nem is tud tenni ellene.


Csak azok előtt a lányok előtt pirulsz, akik tetszenek?

Aki tetszik, annál a legnehezebb! De ne legyél bátortalan, és ha biztos vagy abban, hogy a lánynak is tetszel, hívd meg egy fagyira ! csak lazán:)

2009. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

első válaszolotol én azt megkérdezném, hogy akkor hogyan is működnek a dolgok??? Ugy látszik hogy én eddig rosszul tudtam :)

szoval egy srác viselkedjen ördögként, a nő dolga hogy szép legyen...szoval a te értelmezésedben (nekem így jött le) egy srác iszik, cigizik, verekedik, káromkodik...stb. és persze büdös is meg szőrös is meg még szájszaga is van később sörhasa nő és tovább szőrösödik míg ötvenéves korára eléri a yeti szintet :) de még így is bármelyik bombanőt megkaphatja mert hát ugye csak az ő dolguk hogy szépek legyenek :) :)


de hogy ne legyek OFF...Nem szeretem a pirulos srácokat... Valahogy idegesítő ha odajön, néz rám meredten, mintha arra várna hogy leharapjam a fejét :) és kezd vörösödni...aztán kezdi a hülyeségét, beszél össze vissza meg dadog...stb...na hát nem :) akármilyen jol néz ki...NEM... Viszont nem kell átesni a lo tuloldalára sem. Azt szokták mondani hogy a lényeg hogy önmagad legyél...ha kedves vagy, jofej vagy, akkor a csajok felé is azt mutasd....tény hogy különböző kaliberü emberek vannak..pl. én soha nem tudnám elképzelni magam egy izompacsirta, rámenős, bulizos srác mellett aki elvárja hogy magassarkuban, meg miniszoknyában mászkáljak....nem is keresem az ilyeneket és ők sem kezdenének egy "magamfajtával" :)

Szoval keresd a hozzád hasonlo lányokat, és hidd el, azoknál nem fogsz csődöt mondani!!!! Sok szerencsét!!

2009. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!