Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent az, ha tekergetem...

Mit jelent az, ha tekergetem a hajam? Ideges vagyok? Pl most is beszélgetek valakivel msn en kamerán és tekergetem a hajam. Jelent valamit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
en evekig tekergettem a hajam,mar egy ideje leszoktam rola, de neha neha elojon meg...
2011. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én is tekergetem, általában akkor, ha nem figyelek annyira, vagy unatkozom. Borzasztó szokás, törik tőle a hajam, mondjuk én "rágom" is...
2011. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek. Igazából etikában mit jelent,arra lettem volna kíváncsi
2011. dec. 5. 10:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Etikában? Semmit, nem etikátlan, hogy tekergeted, nem bántasz vele mást.
2011. dec. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem csak azt mondta a tanárunk,keressünk rá, hogy mit jelent, pl ha a lány beszélget a fiúval és tekergeti a haját. ideges?
2011. dec. 5. 18:36
 8/10 anonim válasza:

Az ilyen mozgások általában pótcselekvések. Hiányt, zavart lepleznek. Tehát ha a lány beszélget a fiúval, és közben tekergeti a haját, akkor lehet, hogy tetszik neki a fiú, és zavarban van.

Ha ideges lenne, akkor inkább dobolna a lábával/kezével. Szerintem.

2011. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A hajtekergetés egy pótcselekvés, ami előjöhet az általad említett zavar, idegesség stb. esetén, de korábbról is berögződhetett. Ez utóbbi azt jelenti, hogy valamikor a múltban rákaptál, és annyira megszokottá vált, hogy észre sem veszed, mikor csinálod.
2013. márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 GamerBro válasza:
Nem jelent semmit, én is csináltam ezt de mostanában már nem csinálom. Édesapám látta hogy csinálom, és mondta, hogy ő is csinálta kis korában, mikor unatkozott tanórákon.
2017. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!