Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Barátnak számít az ilyen,...

Barátnak számít az ilyen, vagy csak egy komolyabb haver?

Figyelt kérdés

szóval van egy régi haverom(barátom) akivel néha együtt császkálunk a városba, múltkor mentünk bulizni ,és egy ottani csajjal elkezd dumálni, én is a közelbe vagyok, és erre a haver megkérdezi a csajtól hogy "neked bejön ez a gyerek"... ezt nem tudtam hova tenni, tipikus beégetős duma(hozzáillően hangsúlyozott is persze)..aztán nem sértődök meg az ilyenen ,csak én nem csinálnék vele ilyet sztem ,bár kissé részegek voltunk..


szval az van hogy jobban megy neki a csajozás(persze ő sem nagykirály), mint nekem és ezzel úgy elvan ,meg felsőbbrendűség érzését akarja velem keltetni hogy ő nagy hozzám képes, persze nem mindig van így ,sőt a legtöbbször jól elvagyunk ,de néha előjön ez az érzés


túl érzékeny volnék? igen tudom, de mégis ti csinálnátok ilyet a barátokkal?


18f


2011. dec. 4. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Vedd fel a harcot! :)

Szerintem ezt értelmezd kihívásként! :)

Erről ez jutott az eszembe!

http://www.youtube.com/watch?v=jRE_BXRSOx8

2011. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szólj vissza, éreztesd vele, hogy ez szemétség. Én amúgy ki nem állhatom az olyanokat, akik azzal próbálnak jónak tűnni, hogy a másikat fikázzák.
2011. dec. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hello. végülis a kérdésedre nem jött válasz.


szerintem véletlenül sem igaz barát. és nem csak azért, hogy felsőbbrendűség érzését kelteti veled szemben, hanem már csak azért sem, mert az hogy együtt császkáltok a városba, nem jelent igaz barátságot.


megbízol benne? bármit elmondanál neki? ő az első akit felhívsz ha gondod van? nem tartod cikisnek, hogy néha kettesben vagytok szombat este?


mert manapság átértétkelődött a barátság fogalma. sajnos ma az is igaz barát, akivel minden héten berúgnak, viszont a problémáival mindenki egyedül marad..



tehát, maximum haver. szerintem.



látszik, hogy érzékeny, érzésekkel rendelkező ember vagy, viszont talán egy olyan közegben élsz, ahol ez inkább ciki mint érdem.


ha a fentiekkel kapcsolatban van vmi hozzzáfűzni-valód esetleg lenne kedved beszélgetni ,írj bátran :) (valamilyen szinten egy cipőben járunk).

2012. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!