Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan indítsam a napomat, és...

Hogyan indítsam a napomat, és mit tegyek, hogy legyen életkedvem?

Figyelt kérdés
Minden nap felkelek, és rossz kedvem van, mivel megínt csak suli, és most nem megy úgy mint régen, mivel msot vagyok 9-es. hiányoznak a barátok, higy végre lenne 1-2, de csak a régi oszt társaimra gondolok, akkikkel minden hétvégén együttvagyok. Ebben az osztályban nem nagyon van fiú, 7 van rajtam kívül, és nem akad olyan aki barátom lehetne, legalább is én úgy látom. Régi oszt.-ban sosem anyűztunk egymásnak a haverokkal, meg ci*ányoztuk egymást, itt meg folyamatosan ez megy, ha próbálkozok én is azzal, hogy hülyéskedjek, akkor röhögnek meg minden, csak nem a ,,menő kategóriába tesznek", hanem a de hül*e kategóriába.. remélem értitek. Folyamatosan csak azt várom, hogy legyen nyár, legyek haverokkal, jólérezzem magam, és hogy menjen az idő, csak akkor ne mikor együtt vagyunk hétvégén. Mostanában mindíg unalmas az életem, folyamatosan csak depis zenét hallgatok(persze tetszik is, csak inkább dubstepet meg electrohouse-t szoktam, de mostanában nem). Nincs barátnőm, próbálkozok 1 lánnyal, csak lesz valami.. Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen élet unott, és hogy jobban indítsam a napomat? 15-F
2011. dec. 5. 21:46
 1/2 A kérdező kommentje:
bocs a hibákért, csak siettem :)
2011. dec. 5. 21:48
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia kedves sorstárs.. :D Fel a fejjel, úgyis hamar eljön az a fucking nyár és akkor szabadság.. ennyire csak nem lehet szar az új sulid :D

15/L

2011. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!