Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baj velem? Miért akarok...

Mi a baj velem? Miért akarok folyton egyedi lenni? Miért vannak ilyen ostoba érzéseim? Csak én látom így vagy begolyóztam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egész story ott kezdődött, hogy van egy hugom. Tehetsége van az íráshoz és a rajzoláshoz. Eleinte nagyon rossz érzés volt, hogy a szüleim őt igen engem viszont nem néztek semmibe. :( Nem őrá voltam irigy hanem magamat utáltam, hogy én miért nem találok valamit amihez van elég kitartásom és még esetleg tehetségem is van hozzá. Mindig mindent elkezdtem és aztán félbe is hagytam. Mindig az az érzés van benne, hogy valami olyat akarok csinálni amit a körülöttem lévők nem. Így talán végre rám is odafigyelnének. De akármibe bele akarok kezdeni egyszerűen a hugom ott legyeskedik körülöttem mintha mindent le akarna nyúlni előlem, hogy ő is csinálni akarja ő is ki akarja próbálni stb de még az öltözködésben is. Megbolondulok már ettől komolyan. És mindig attól félek, hogy neki jobban fog menni neki lesz elég kitartása stb. és én megint nem fogok tudni semmit. Kérlek mondjatok valamit mitől van ez az érzés és hogyan tudnám leküzdeni. Úgy érzem mindent el vesznek tőlem ami én vagyok. Ha edzeni akarok ő is akarja ha gitározni akarok tanulni ő is azt akarja mi a fene van?! Már semmiben sem lehetek egyedi ha mellettem van? Nem tudok tovább megbírkózni ezzel.
2011. dec. 7. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megtennék azért, hogy legyen egy olyan családtagom, akivel egyáltalán beszélni tudok, nem hogy még esetleg vele is csinálni. Zenész vagyok, gitározzatok együtt pl. Használd ki, hogy olyan akar lenni mint te. Mehettek együtt futni, zenélhettek együtt. Minden jó ha van egy társ melletted. Ne akarj egyedül lenni, hanem adj érte hálát, hogy megteheted!
2011. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor kicsi voltam énis mindig leakartam előzni a nővéremet. Nyugi, kinövi. Csináld nyugodtan a dolgod, úgy is jobb leszel, mint ő..:)
2011. dec. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek.


#1 Abban igazad van, hogy örülnöm kellene neki, hogy van valakim akivel közös az érdeklődési körünk, de hidd el fárasztóvá válik az egész amikor amint említettem a szüleim is a képbe kerülnek.


#2 Csak remélni tudom, hogy így lesz, mert ez az egész nálam azt eredményezi, hogy abszolút elveszítem a hitem önmagamban.


Én vagyok az idősebb nekem kellene példát mutatnom erre pont én nem találok rá önmagamra.

2011. dec. 8. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!