Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet ezen még általános...

Lehet ezen még általános suliba változtatni?

Figyelt kérdés
Tudom magamról, hogy elég sok hibám van. Nem rég sikerült leszoknom a folytonos ütögetésről (lány vagyok), most folyton beszólogatok mindenkinek... A helyzet az, hogy volt egy nagyon jó barátnőm, akiről kiderült, hogy addig voltam neki jó, amíg nem ment át egy másik suliba... MErt megígérte nekem hogy beszélünk, de mikor felhívom, mindig lepattint (nem érek rá, tanulnom kell, de már az új barátnője a "kata", én már nem vagyok fontos) Nah, mindegy, év eleje óta nincs brátom, mindig egyedül vagyok az aulában szünetbe... És sajnálom hogy olyan sok embernek, meg az a baj, hogy mindenkinek elmondtam az őszintét, úgy ahogy sokat hallottam. Eléggé megbántam. Mostmár senki nem beszél velem. Pedig én azt hittem, hogy ez jó dolog, hogy elmondom az őszintét... Na, mindegy, tehát már úgy éreztem, hogy az egyik osztálytársammal milyen jóba vagyok, megígérte hogy találkozunk egy ilyen programon, és nem jött el, pedig 5x mondtam neki... Azt mondta elfelejtette, meg tanulnia kellett... Én összevesztem vele, aki egyből szaladt a pasijához (7.edikesek vagyunk) aki teljesen kioltott és ország-világ előtt zt írta, hogy én mekkora egy ribanc vagyok. Hát ez elég rosszul esett, főleg, hogy semmi alapja nincs, nincs pasim (sokszor ezzel ideegesít), nincs egyátalán barátom, nem sminkelem magam, nem mutogatom magam, semmi. Tehát most odabökte nekem, hogy nekem nincs barátom, és hogy látszik, hogy miért... És ezt én is nagyon jól tudtam :( A kérdésem az lenne, hogy ha most 7.-es vagyok, tud ez még változni általános suliba?
2011. dec. 10. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik h neked nincs rájuk szükséged!Ne foglalkozz velük..na ők a rib@ncok.JAhm és azt is, hogy úgy viselkednek mint egy ovódás, és akk nemis kétszinűek.ők ..soha!Ink akk már szivárváány.;) velem is volt ilyen sztem..Hidd el, beválik!;))
2011. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, jah és nem érsemes sztem változtatni.mész középsuliba vagy egyetemre(nemtom..) és el is feletheted.;)
2011. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válszokat!! :)
2011. dec. 10. 21:52
 4/9 A kérdező kommentje:
jah, és van két olyan lány, hogy néha beszélünk (osztálytárs), Szerinted melyik a jobb? Barátkozzk velük, legyek velük sokat, vagy inkább üldögéljek csendsen a padon??
2011. dec. 10. 21:54
 5/9 anonim válasza:

Keress új barátokat.!

7.es vagyok én is.a legjobb barátnőmmel tavaly vesztünk össze.Nagyon rossz volt.:S

Mindent elmondtam neki,ő is nekem.

Csak hirtelen 'menő' lett, hetente váltogatta a pasiját,és végül engem is lecserélt.

Az osztályba kerestem másokat akikkel tudtam hülyülni.Ők nem kritizáltak és nem piszkáltak azzal hogy nincs pasim.

Bár sokat szenvedtem új barátaim vannak akik többet érnek annál a 2színű ribinél...Egyébként melyik suliba jársz?:)

vagyis hol van az a suli amibe jársz?bocsi a faggatózást csak kíváncsi vagyok a sorstársamra..;)

2011. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából most az lett, hogy pár napjaletettük a csatabárdot :) és megmutattam neki az alsós emlékkönyvemt amibe azt írta, hogy a legjobb barátnőjének, és mondtam neki, hogy remélem egyszer tényleg így lesz, és azt mondta hogy ő annak tekint. De ez szülinapom alkalmából pont jó lett :) De attól a pasiját még nm bírom mert ő tart ribancnak és attól még bunkó meg hogy én nem kellek semmi pasinak (igzából csak nem szeretnék) stb... de most az úgymond osztály nem túl népszerű tagjaival vagyok jóba, én se vagyok az, így pont jó :) De nem tudom meddig lesz ez így :( múgy Mórahalom, Móra Ferenc Á M K Ha gondolod írhatsz privátot, bejelölhetsz facebookon, most ez a divat :) szívesen válaszolok :)
2011. dec. 16. 17:23
 7/9 A kérdező kommentje:
de az egész osztály megutálta azt aki átment egy másik suliba, az volt hogy ma "elbeszélgetünk" vele, de kiderült, hogy nem azon a buszmegállón szállt le :D
2011. dec. 16. 17:27
 8/9 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen oszt.társam akit nagyon kiutáltak( mondjuk meg is érdemli). Annyi az egész hogy legyen önbizalmad, merj a sarkadra állni...és akk majd békénhagynak ha látják, te nem vagy "könnyű préda". Ennyi.Önbizalom! Legyen velük nagy a szád, szólj vissza jó csípőseket:P
2011. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, előszokott fordulni :)
2011. dec. 17. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!