Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy ha xy régebben érzett...

Hogy ha xy régebben érzett irántam valamit, de nagyon megbántottam, mert félreértette azt amit mondtam, pedig csak jót akartam, és most hogy újra beszélünk aztmondja hogy nem tudja mit érez irántam egyáltalán - az inkább jó, vagy rossz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most már tisztázódott a dolog, mégis annyira hüvösebb lett velem! Próbáljam jóvátenni, vagy ne is beszélgessek vele?
2009. máj. 16. 18:38
 1/1 anonim válasza:

Szia,


én is voltam már hasonló helyzetben.. bár nálam az volt a szitu, hogy nem viszonoztam az illető érzéseit, ezért keresett vlaami indokot arra, hogy megharagudhasson rám, így nem fájt neki annyira a dolog.. ha Te érzel valamit az illető után, érdemes megpuhítani, viszont ha nem, hagyd, hogy elfelejthessen..

2009. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!