Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megállítok embereket az utcán...

Megállítok embereket az utcán és hülyeségeket kérdezek. Mi az első benyomásod az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

ilyen kérdéseket teszek fel: eszkimók vagy eszkimókok? ; Bumerángot választanád vagy banánt ha megtehetnéd?


általában a folyosón szólítom le az embereket a suliban, de olyat is csinálok h mikor két pár smárol egymással, a fiú vállára teszem a kezem,mélyen a szemébe nézek és drámai hangnemben mondom neki: higgy neki.


utcán ritkán csinálom.


Szóval te mit gondolsz az ilyen emberről? Származott már pár barátság ilyen ismerkedésekből :DD


2011. dec. 11. 20:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt hinném, hogy beteg vagy. Van olyan betegség, hogy valaki bökdösi a másikat, és rángatja a fejét, és nem tudja abbahagyni. Mikor idegesek, akkor jön ez elő. Megkérnélek, hogy hagyj békén, valszeg arra gondolnék, hogy normális ember ilyet nem csinál, lehet sajnálnálak is, aztán elmennék.
2011. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Banánt választanám, de csak ha az eszkimók adnák!

Megölelném, ha látnám, hogy nem pszichopata, hanem szimplán hülye, mert szeretem a hülyéket, akik szeretere éhesek.

25/F

Amúgy a seggem is megfognád ölelés közben, mert ez sem mindegy :D

Higyj neki, az is jó duma, de ha azt mondanád ne higyjél neki, lehet, hogy pofán verne!

2011. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

laza vagy, tetszik :) egyszer történt velem hasonló:sétáltam az utcán, amikor 1 srác megállt előttem, rám nézett és valami hatalmas f@aszságot kezdett énekelni. Felvidította a napomat. :)

20L

2011. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szerintem is jópofa..Én örülnék ha valaki odalépne hozzám és megkérdezné h megölelem e..Persze csak ha normális embernek tünik, mert ha szakadt alak akkor inkább elfutnék..

:D jó hostess lenne belőled:D

2011. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Képgrafikusnak tanulok, ami akármilyen meglepő is, de fontos a jó kommunikációs készség :D
2011. dec. 23. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!