Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki vagy nem ciki? Ez itt a...

...Angéla... kérdése:

Ciki vagy nem ciki? Ez itt a kérdés!

Figyelt kérdés

Ciki hogy 11 éves LÁNY létemre megkedveltem a Naruto mesét és fel is vettem videóra(a telefonomra)???

Thx a válaszokat!



2011. dec. 14. 16:30
 1/7 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem.
2011. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetris ***** válasza:
83%
Szívből kívánom, hogy ez legyen életed legnagyobb problémája!!!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Stella90 ***** válasza:
kit érdekel, hogy ciki vagy nem??? nehogymár az alapján hozz döntéseket, hogy mások cikinek gondolják vagy sem...mindenki ilyen szánalmas??? ha tetszik, akkor nézzed...ne azért nézd, hogy aztán mutogathasd...jézusom...én 21 éves létemre mangát nézek meg macgyvert, csillagkaput, kung fut, kszénát, és hasonlókat...sokan cikinek tartják, pedig anno minden délután ezeken függtek...hát engem nem érdekel, kinek mi tetszik...azt ajánlom, te is tegyél rá...
2011. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt egy csomó barátnőm, aki naruto rajongó volt 11 évesen, sőt még most is az. Sosem értettem őket, nem is fogom, de ha nekik ez tetszik... Meg ne gondolkozz azon, hogy jajj úristen, ciki-e? Ha nem mutatod meg másnak úgyis a te titkod marad!
2011. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a korral jár.
2011. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

én tegnapelőtt Csipkerózsikát néztem meg

20L

ez vajon ciki? ...nem érdekel :)

2011. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Macs1209 ***** válasza:
Nekem a rém rendes család van meg telón.. Egyáltalán nem ciki. Idősebb ismerős szintén animet néz.
2012. jan. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!