Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugye te sem lennél képes így...

Ugye te sem lennél képes így szeretni valakit?

Figyelt kérdés

Nos igen, rólam van szó. 16 éves lány vagyok.

Szóval, nagyjából leírom a külsőmet.

Egyáltalán nincsen mellem. Na jó, úgy néz ki mint amikor a tíz éves kislánynak elkezd nőni, na kb ott megállt a fejlődésben.

De nem vagyok sovány, mert az legalább kompenzálná. Egy hájas disznó vagyok, a vádlim meg akkor mint.. mint egy kézilabda fele.

Rövid hajam van, és fekete, nem is nőies ruhákba járok, szóval úgy nézek ki mint egy fiú. már néztek fiúnak.

Az arcom se szép, és bazi nagy a hátsófelem, de ez következik a hájasból.

Tehát nincs tökéletes alakom, mint kb. minden második lánynak. Már csak ezek miatt se lehet szeretni.

Depressziós vagyok, gyűlölöm magam (gondolom nem csodáljátok), nem vagyok népszerű, nem úgy gondolkozok mint a mai fiatalok, nem azt a zenét hallgatom, utálom a f@szbukot, stb stb.


Tudom, most csak nagyvonalakban írtam le, de ezek alapján.

képes volnál valakit szeretni?


2011. dec. 16. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Az első az lenne, hogy te szeresd magad. A kis melleken kívül pedig mindenen lehet változtatni.
2011. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért szeret beléd valaki mert a személyiséged szép. Tudom, hogy sablonos, de igaz. Küldj képet privbe, ha szeretnél.
2011. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bár a külső nem számít, de az állítólagos kövérségeden tudsz változtatni. A hajadon is, növeszd meg, vagy vágasd valami olyanra, ami lányosabb. Az öltözködésed is megváltoztathatnád, és ne hozd fel azt, hogy kövér vagy, van dundi ismerősöm, mégis fel tud olyan szépen és csinosan, és nagyon nőiesen öltözködni, hogy sárgulok, hogy miért nem vagyok olyan...


Az meg, hogy nem szereted a facebookot, CSAK JÓ, legalább nem vagy a sokból egy..

2011. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát persze könnyű mondani hogy fogyózzál, próbáltam már párszor elhihetitek, de nem, nem könnyű. és lehet jönni az akaraterővel, de kiváncsi vagyok hányótoknak lenne elég akaratereje hogy megvonja magától az ételt. sportolni meg sportolok.

hogy tudnám magam szeretni ÍGY??


nem akarok képet küldeni, nem akarom hogy rosszul legyél. amúgy épp ez az, hogy a személyiségem se túlságosan szerethető, mert más vagyok, és ezt senki nem tudja elfogadni.


van oka annak hogy rövid a hajam. volt hosszú is, csak akkor mindenfele állt, hullámos volt, meg kócos, stb. és FÉSÜLTEM meg VASALTAM nem vagyok hü.lye, csak fél óra múlva már ugyanolyan volt mint előtte. ennyit erről...

és amiatt hogy nincs mellem és dagadt vagyok semmi nem áll jól rajtam, égetni meg nem akarom magam.


nem, tényleg nem vagyok a sokból egy, de ez nem érdekel senkit. senki nem szereti az ilyet.

2011. dec. 16. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Nos a FaceBook-ot én is ki nem állhatom. Pacsi. Én sem ugyanazt a zenét hallgatom, mint a divatmajmok. Úgyhogy erről a részről szimpi vagy. :)

A külsődön lehet változtatni, ahogy előzők is írták, és nekem elhiheted, a belsődet is lehetséges megváltoztatni, ha nagyon erősen akarod könnyen véghezvihetsz egy jellemfejlődést. Én már vagy ezerszer változtattam a belsőmön, mert nem voltam megelégedve. Nekem könnyen megy.

A másik út, amin elindulhatsz, az nem más, mint elfogadni magadat. Ettől nőni fog az önbizalmad, és akkor találhatsz barátokat stb. Hidd el, ha tényleg ronda és kövér vagy (amit kétlek, hogy olyan drasztikus a helyzet, mint ahogy leírtad) még akkor sem reménytelen. Sokszor láttam már, hogy a külső nem számít. Se barátságban, se párkapcsolatban. A "ronda" is összejöhet egy "széppel".

Én nem a változtatást javaslom, inkább fogadd el magad. Az úgy jobb.


/"Ki szeretne téged, ha magad se szereted,

elástad a lényed, csak játszod a szereped."/


/"Holnap máshogy lesz, ismétlés nincsen,

Megannyi állomást én is öröknek hittem"/

http://www.youtube.com/watch?v=5VVfzoX_pJk


Hallgass rá, mert nagyon bölcs. :)

2011. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

dehát mi az, hogy 'fogadd el magad'?? azt hiszed ilyen könnyű? ha így lenne akkor nem lennének pszichológusok.

én inkább a módszerre lennék kiváncsi ha itt tartunk.

2011. dec. 17. 06:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt senki nem mondta, hogy könnyű elfogadni magad. Csak azt mondtam, hogy érdemes. Nem ugyanaz. És a választás természetesen a tiéd, hogy melyik módszert választod.
2011. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jó. mik a választási lehetőségeim??? mégis milyen módszerek vannak?
2011. dec. 17. 13:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég sokban hasonlítunk. Én is voltam depressziós, én sem vagyok népszerű, teljesen más zenét hallgatok mint mások, a gondolkodásom is kicsitt másabb és a facebookot is utálom. Kicsit teltebb vagyok az átlagnál, én is rövidre vágattam a hajamat, és a korunk is meg egyezik. DEE! Ezeken túl lehet lépni. Ha gondolod írj privit és adok tanácsokat :)
2012. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!