Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám eltüntetni a...

Hogy tudnám eltüntetni a múltból eredő dolgokat?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve depressziós vagyok, pánikbeteg és még igen sok más bajom is van aminek nem tudom nevét, de mindegy is.

Ki akarok "gyógyulni" ezekből a bajokból, kis is tudtam még nyáron ideiglenesen, tudom hogy képes vagyok rá mindenféle pszichológus és gyógyszer nélkül. Viszont ez a jó párév tönkre tette az egészségemet, és az idegrendszeremet is, maradandó nyomokat hagyott. Emiatt Novemberben megint visszajött az összes baj. Nem telik el úgy nap, hogy ne lennének igen erős rosszulléteim. Rájöttem hogy hiába próbálom megszüntetni ezeket a bajokat, amíg ezek az emlékek "szövődmények" megakadályoznak ebben. Hiába próbálkozok, mintha egy burok lenne az agyamon, amit ez a sok év hátrahagyott és megakadályozna abban hogy kitörjek ebből a dologból. Nem tudom kitörölni ezt az agyamból, nem tudom megszüntetni, és hiába próbálok bármit tenni, ez megakadályoz ebben, ha sikerül is egy kis időre kitörnöm a dologból, akkor megint előjönnek ezek a régi dolgok, amit a múlt okozott és kezdődik elölről.Hogy tudnám ezt megoldani?

Valaki volt már hasonló helyzetben? Tudna valaki segíteni valamit? (Remélem nem fogalmaztam érthetetlenül)


2011. dec. 18. 22:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ha a "hasznos válasz" helyére más szavakat raknál, akkor ezt akár magadnak is mondhatnád. Néha az embernek a saját háza táján is rendet kell rakni, nem?

Csak ennyit mondok.

2011. dec. 19. 00:34
 12/15 anonim ***** válasza:
Ámen.
2011. dec. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkor téma le is zárva, megköszönöm a tanácsaidat, észrevételeidet...
2011. dec. 19. 00:38
 14/15 anonim ***** válasza:

Meditáció és életcél.

Előbbi napi szinten tart karban, utóbbi hosszú távon.

2011. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
kineziológia
2011. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!