Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám az ilyen negatív...

Hogy tudnám az ilyen negatív dolgokat eltüntetni magamból? Hogy tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

nagyon naív vagyok..

néha nagyon gáz tud lenni a viselkedésem, ezért nagyon sokan nyominak néznek..

nagyon zárkózottnak tűnök, mert ha nem érzem, hogy szeretnek, akkor inkább csendbe maradok.. ezért van aki meg sem próbál megismerni (ezen azt értem, hogy spontán is nyitott legyek)

nagyon vak vagyok.. ha nem szemétkednek velem nyíltan (akár nem köszönnek) észre se veszem, hogy nem bírnak


ösztönösen bennem van, hogy például ha találok valamit, tuti zsebre rakom.. akkor is, ha vissza tudnám adni a tulajnak, és nagy érték.. (még nem fordult elő, csak 1x, de akkor a többiek rögtön lereagáltak, és hívták a tulaj egyik barátját)


mégegszer nem csinálnám meg, de régebben kétszer is megloptam két különböző barátomat..(kb 2 év különbséggel) sose mondtam el senkinek.. de azóta is bánt..



körübelül 3 évvel ezelőtt nagyon önbizalom hiányos lettem..

kövér voltam, nem voltam megelégedve magammal stb..

egy fél éve kezdek ebből kigyógyulni, fogytam, járok sportolni, és most konditerembe is szeretnék járni..

már elfogadom magam, de nem vagyok a régi örökmozgó, beszédes (akkor még kisgyerek..)

most inkább tűnök zárkózott szerencsétlenségnek.. sokmindent szeretnék, 1-2 dolog kezd összejönni, de a társasági életem.. hát nem úgy alakul(t) ahogy szeretném(/tem volna)..

fiatal vagyok, mert csak most leszek 16, de a nálam fiatalabbakkal lógok, gépezek sokat, ha van rá időm (pl szünetbe).. bulizni még nem járok, mert nincs olyan baráti köröm akik elvinnének, ezáltal a szilveszterem se olyan lesz, amit szerettem volna


jah, és fiú vagyok


2009. dec. 29. 23:56
 1/2 A kérdező kommentje:

egyet kifelejtettem..

apám is ilyen, és ezt tőle örököltem.. látom mit csinál, ezért engem is idegesít saját magam..

nagyon sokat sajnáltatom magam, de csak utólag veszem mindíg észre, hogy "A P***ÁBA! MÁR MEGINT"

2009. dec. 29. 23:59
 2/2 anonim ***** válasza:

Énis zárkózott voltam,nekem erőt ad a versengés, hogy jobb legyek mint egy ismerősöm, és úgy lazább tudok lenni.

Én abból veszem le hogy nem bírnak, ha mindíg kifogásokat találnak hogy ne legyenek velem, attól még lehet hogy a szemembe jópofiznak.

Én ha találok valamit, eszem szerint énis eltenném, de belül azt sugallja vmi, hogy ha jót teszek mással, akkor visszakapom.

Az önbizalomhiányod javul, az jó irány.

Én is voltam régen úgy, hogy szilveszterem egy rakás sz*r volt, meg ugye a bulizás, nincs baráti kör...ismerős.

Én ezen az úton úgy tudtam elindulni, hogy ahova féltem menni, vagy nem akartam,oda is elmentem,bármennyire is szar volt elötte, és így egy kicsit talán javul a helyzet, aztán ha hívnak onnantól már nem olyan vészes...

Sok sikert=)

2009. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!