Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek az életemmel?...

Mihez kezdjek az életemmel? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre jobban foglalkoztat, hogy milyen hivatást kellene választanom. Most éppen szociális munkásnak tanulok, de nem hiszem, hogy ez lenne a nekem megfelelő szakma. Szeretek rajzolni, fényképezni, és a legjobban mindig a színházban érzem magam, igaz csak nézőként, de nem bánnám, ha mindig ott kéne lennem akár még csak a háttérben is munkálkodva. Egyesek szerint jól is fogalmazok, és ha érdekelt vagyok egy témában, akkor tudok is róla oldalakat írni. 1 éven belül befejezem a főiskolát és nem tudom merre induljak tovább, hogy jöhetnék rá, hogy milyen szakma lenne a nekem való. 21/L
2009. máj. 19. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
diszlet-tervező és díszlet-rendező színházban, esetleg?
2009. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezen már én is gondolkodtam, csak fogalmam sincs, hogy azt milyen iskolában lehet tanulni és hogy egyáltalán érdemes-e belekezdenem, mert nem hiszem, hogy nagy kereslet lenne rá.:(
2009. máj. 19. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha lesz egy polgári szakmád, vagyis elvégzed a főiskolát. Munkát viszont csak olyant válassz, amilyenben kiteljesedsz. A helyedben mindenképpen a szinház körül settenkednék. Esetleg dramaturgiát tanulnék, szinkronizálást, akár még a GNM szinitanodába is elmehetsz, hiszen a 22 év nem akadály. Az álmaidat ne add fel, mert boldogtalan leszel!
2009. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illuszrátornak szerintem jó lennél a leírtak alapján. Ha jól fogalmazol, akkor meg írhatnál novellákat, vagy hosszabb dolgokat, és illusztrálhatod is őket.
2009. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!