Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van, hogy általában...

Miért van, hogy általában "feladom" az életet, nem csinálom a dolgaimat, csak vegetálok? De közben meg csúszom le a lejtőn, és valahogy ez sem motivál, hogy csináljam a dolgaimat.

Figyelt kérdés
Veletek volt már ilyen?
2011. dec. 12. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vegetálok már kb 1 éve mióta új pasim van :D
2011. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én az "új" pasim előtt is vegetáltam, szóval nem itt lesz a gond. Mondjuk nem tudom a ":D" arc aználad komoly helyzetre utal-e ,márt nálam vannak elég nagy bajok, ömlik a szar a fejemre.
2011. dec. 12. 22:04
 3/5 A kérdező kommentje:
az nálad, és bajok vannak. gyorsan írtam, bocsi:)
2011. dec. 12. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tudnád, hogy hányan vannak még a helyzetedben...tengernyi embermennyiség. Ez mindigis így volt, a világunk kezdete óta. A mai modern világban már sokkal nagyobb esély van a túlélésre ( kivéve Afrikát és még pár szerencsétlen helyet ), viszont az ídők kezdetén csak az maradt meg, aki erős volt és elpusztult az aki gyenge volt. A középkorban a háborúk miatt több ország és nemzet pusztult el, mert volt aki erősebb volt.

A jelenben az van, hogy az emberi gyengeség megmaradt, viszont a körülmények változtak. Lehetséges, hogy leéld az életed úgy is, hogy nem is élsz igazán, de a modern körülmények miatt túlélheted az életed évtizedekig.

2011. dec. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt..vagyis még van most is, de már legalább körvonalazódnak a terveim, legalábbis remélem, nem csak én érzem így. 3 éve tart.


22/F

2011. dec. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!