Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi köti össze a haverokat,...

Mi köti össze a haverokat, barátokat, mer ahogy elnézem csak a nevetés, röhögés és aki nem erre vágyik, nem lel barátokra?

Figyelt kérdés

ránézek kisebb csoportosulásokra az osztályban , az egyiknek ilyen a másiknak olyan a stílusa az egyik focizik, a másik deszkázik de tulajdonképpen tök jól elvannak egymással


nem vágynak szoros kötődésre hanem csak egy jót röhögni, szerintem nem is egymásra vágynak hanem a kapcsolatukból kialakuló röhögős légkörre.


és mivan azzal az emberrel akit ez a légkör frusztrál? gátlásokkal telíti meg a fejét ,ha ilyen emberek veszik körül, mer nem tud ellazulni, nem csak pár hét ,hónap hanem évek óta érzi ezt, vannak barátai ,akikkel elvan ,de velük is akkor az igazi ha ketten vannak ,ha néha többen mennek az is kell néha ,de főleg 2en


az ilyen emberre ráférne a változás ,ugyanis a későbbiekben számtalan szituba keveredik majd mikor tőle totál különböző emberekkel lesz körülvéve, és mégsem kell majd rosszul érezni magát velük ,de akkor hogyan érezze jól magát, ha úgy gondolja ,hogy primitív dolgokon nevetgélnek amiken ő nem tud(nyilván az osztályba főleg sulin kívüli témákról megy a duma ,ez még fokozza az idegességet ,amikor meg én is szereplő vagyok akkor tök jól elvagyok velük)


osztálykiránduláson például nagyon jól éreztem magam, de suliba olyan más...olyankor frusztrálnak az egész lényükkel és nem is azzal hogy hú dejól néznek ki mert nem így van, de mégis ha két ember találkozik egymással az osztályban akkor azok általában elkezdenek beszélgetni és 2 perc múlva nevetés tör rájuk ,ezzel szemben én sajna ritkán "kapok a jókedvből"


a kérdést magát azért tettem fel mert én akivel barátkozom ,azzal úgy nagyjából hasonlítunk egymásra, vagy közös hobbi ,stílus ,célok az életben ,jellem vagy valami


bennük egyedül azt látom hogy hasonló a humorérzékük ,meg hasonló helyeken buliznak ,hasonló vicceket tolnak.ennyi


olyan fura lennék ?! :D

18f


2011. dec. 29. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem veled nincs baj!

Tudod egészséges ha a suliban külön klikkek alakulnak ki vagy valamikor az egyik klikk egy emberből áll.

Szerintem azzal ne foglalkozz hogy mi van ben a suliban a többiekkel ,ha úgyis idegesítenek a degenerált humorérzékük.

Tudod a barátság értékesebb mint a haverság ,tehát inkább barátokkal kell foglalkozni mert ők maradnak ott veled ha baj van.Mivel te nem választhatod az osztályodat így meg kell tűrnöd őket .Beletörődsz hogy ez van és nem foglalkozol velük,majd máshonnan tudsz majd barátkozni!

Jusson eszedbe hogy egyén vagy és nem egy csoport birka! :)

2011. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!