Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent az, ha valaki...

Mit jelent az, ha valaki gyakran lesüti a szemét, (pl. apróbb nevetés közben), és nem néz a beszélgető partner szemébe, csak ritkán?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szégyenlős, esetleg titkol valamit, nem őszinte.
2009. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ritkábban nézek az emberek szemébe...félénk vagyok
2009. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Pedig határozottságot, tudatosságot, őszinteséget csak ezzel tudsz mutatni, főleg idegeneknél, de barátoknál is. Én elvárom, hogy ha beszélek valakihez, akkor nézzen a szemembe. Vagy barátnő/barát eset, hogy lehet enélkül őszintén is mondani bármit?! Szeretlek, hiányzol, stbstb. És nem utolsó dolog, hogy sok minden kiderül a másik szeméből. Nézz bátran bele x y szemébe, díjazni fogja. jó persze nem kell folyamatosan bámulni :), de a kontaktus legyen meg.

2009. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
néhány embernek nem tudok a szemébe nézni (ha csak valahogy el nem feletkezem a problémámrol) - akikkel nem vagyok joban, bántott, nem kedvelem és a legkisebb porcikám sem kívánja látni, de mégis muszáj pár szot váltanunk. nem sokan, de van 1-2 ilyen sajnos.
2009. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokszor találkozok ilyen emberekkel, és hiába beszél nekem, nem néz rám, csak maga elé bámul és néha néha feltekint. Olyankor megpróbálom biztatni, hogy gátlások nélkül beszélhet velem, fogalmam sincs mitől fél, vagy miféle berögződés az ilyen, de igazából nem zavar. Én mindenki szemébe végig nézek - akárki is az - ha beszélünk, hát biztos kinek hogy jön dolog:P
2009. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!