Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a vidám de átlagos kinézetű...

Ha a vidám de átlagos kinézetű embernek egy rakat haverja van és én is emberekre vágyom akkor miért nem vagyok vidám?

Figyelt kérdés

:D


szóval tudom hogy a vidámság ,vonzó

de én mégis sokszor az életuntságot választom


jájdenincsértelmeennekakérdésnek :D


mondjuk az is igaz hogy annak is van oka ha valaki vidám, de vajon mi? pont az hogy emberek veszik körül ,vagy azért veszik körül emberek mert vidám?

18f


2011. dec. 29. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is sok barátom van ,könnyen ismerkedem ,könnyen csajozom,néha mákos vagyok az életben.

De mégsem vagyok vidám,de ha vidámnak látnak akkor az igen is vonzóbb más emberek tekintetéből.

Ha gondjaid vannak magaddal akkor javaslom hogy nézd végig a Két pasi és egy kicsi összes évadját,Így jártam anyátokkal ,Agymenők,Southpark,vagy hasonló vígjáték sorozatokat!Jó mondjuk ez nem teljes megoldás ,de valamennyit segít az ha szabadidődben sokat nevetsz és mellesleg bizonyos szitukra jobban tudsz poénosabban reagálni!

Üdv!

2011. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,hogy milyen emberek vesznek körül..én pl.unalmas,buta,primitív emberek közt nem tudom jól érezni magam. Ha találsz hozzád hasonló embereket,akkor lehetsz vidám. Csak hát őket a legnehezebb megtalálni...
2011. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!