Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltál valaha fekete bárány?...

Voltál valaha fekete bárány? Miben nyilvánul (t) meg?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam az általános iskolában meg a chaten is:D


Iskolában akkor is kettest adtak a feleletemre a tanárok,ha jól tudtam az anyagot mert beléjükrögzült,hogy én nem tanulok.Magatartásom nem sokban különbözött a többiekétől mégsem kaptam kettesnél jobbat.


Amikor más lett az osztályfőnök minden rendbe jött.


A chaten pedig azért lettem az,mert nem a szkványos nyálgép stílusban írtam ezért a legtöbben utáltak.Azóta már leszoktam a chatelésről.

2011. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Vagyok is, abban, hogy én a piros tablettát választom mindig, míg ti a kéket. (Mátrix-Morpheus)
2011. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más volt a bezzeg-gyerek, én meg a sz*r. Családon belül is és iskolában is. Utóbbi helyen azért is b*sztattak - tanárok és diákok egyaránt, mert az én szüleim nem voltak "vállalkozók" a rendszerváltás idején se, ezért nem is vagyunk vagyonosok.


Mostmár, ha csak halvány célzás is felmerül, rögtön leoltok bárkit. Én ÉN vagyok, nem a 2., 3., 100. ember.

Aki szeret, szeret, aki nem, az meg le van....

2011. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az egyetlen, aki keményen meg meri mondani a véleményét. Csak akkor szépítek dolgokat, ha valamit akarok. Egyébként nem. Szarok rá mennyire vagyunk jóban, ha undorítóan viselkedik valaki,akkor igenis megmondom, akármennyire nem tetszik egyeseknek.

Ez annak számít?

2011. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Hogy érted ezt a kérdést? A fekete bárányt arra szokták mondani, ha egy jómódú, becsületes család sarja börtönbe kerül és emiatt bemocskolja a családja nevét. Vagy valami hasonlóra.

Az, hogy valaki az iskolában kilóg a sorból nem feltétlen jelenti azt, hogy ő a/egy "fekete bárány". Bár, egy elit iskolában, ahol megkövetelik a maximális odafigyelést és minden napra való felkészültséget simán kialakulhat hasonló, abban az esetben, ha egy valaki megpróbál zülleszteni vagy zülleni. De akkor az nem oda való, mintsem fekete bárány.

2011. dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgyérted, hogy nagyban eltérő a többiektől, akkor én más em vagyok, csak feketebárány.

Először is családban: Én vagyok a se nem gyerek, se nem felnőtt, az utánam következő legidősebb 7 éves.

Általánosban: sokkal okosabb voltam a többieknél és érettebb is.

Gimiben: Még mindig érettebben gondolkodom a többieknél, de okosabb már hálistennek nem vagyok.

Amúgy semmi ilyesmi rossz értelemben.

2011. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kivágtak a középsuliból
2011. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, vagyok, maradok.


Nincs közös témám a korosztályommal, nincsenek haverjaim sem. Például férfi létemre én nem szeretem az alkoholt, nem érdekel a foci, kosárlabda, autóverseny meg ilyenek, szóval nem tudok a haverokkal sörözve meccset nézni. Nem tudom megfogalmazni, de valahogy másnak érzem magam a többiekhez képest, és már ez régen is így volt. Csomó dolog amit más csinál vagy gondol nagyon idegen számomra. Nem értem hogy lehet megcsalni valakit, nem értem hogy lehet valakivel csak szex miatt lenni, nem értem hogy lehet valaki csak azért kevesebb, mert nincs kocsija, pénze vagy menő ruhái, nem értem miért tartanak hülyének másokat csak azért mert nem olyan mint ők és még sorolhatnám...


21/F

2011. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
én is az voltam és vagyok is, mindenhol szinte :Da hülyék közt okos, az okosok közt hülye, a szelídek között vad, a vadak között a szelíd(ebb), a normálisak közt őrült, egyik szubkultúrához sem tartozom, akárhova jártam szórakozni, sehol sem illettem a képbe teljesen, pedig szeretek inni is meg tombolni is.Ha sok beszédes ember van köztem akkor szűkszvú vagyok, ha sok szűkszavúval vagyok körülvéve akkor beszélek,( mert hát valakinek kell xD) valahogy mindíg más vagyok mint a többiek, akárhol vagyok.Nagyszájú vagyok meg mindíg megvédem a véleményem, talán ennyi ami általánosan igaz, no meg hogy kinézetben is szeretem az eltérőt, az emberek azt hiszik hogy azért van pl kék hajam mert ez provokáció, meg hú de vad vagyok, meg vagány, pedig igazából csak nem szeretem a kötöttségeket, sem hajszínben, sem öltözködésben, sem másban..és ha én szeretem a kék színt nem értem mért ne festhetném a hajam kékre, vagy akár a bőröm :D
2012. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ui: 18/L
2012. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!