Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezhetnék barátokat?

Hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok , egyetlen egy barátnőm nincsen. Külsőre nem vagyok valami csúnya , most nem beképzeltségből de ezek a vissza jelzések . Valahogy nem megy a barátkozás , nem merem megszólalni sehol soha , ki se nyitom a szám , ön magamat meg pláne nem tudom adni . Nincs semmi önbizalmam ezt az is mutatja hogy csak a kövérekkel vagy a rondábbakkal érzem jól magam egy szép csajjal pl. nem merek beszélgetni mert alsóbbrendűnek érzem magam . Hihetetlenül rossz érzés . Már nem bírom tovább . Valaki segítség . Nem ilyet akarok olvasni hogy legyél bátrabb , barátkozz ! Nekem egyáltalán nem megy , talán valami önbizalom növelő kellene .
2011. dec. 30. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Üzibe linkeld a facebook profilod! xD
2011. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

16 éves vagy még fiatal vagy és rengeteg időd van barátkozni!

Tudod majd úgyis mész tovább tanulni ,meg ilyenek szóval mindig is fogsz új emberekkel találkozni.

Amit személyesen Neked ajánlok az az hogy járj el többet osztálykirándulásokra,szakkörökre ,sportfoglalkozásokra,vagy iratkozz be táncolni.Tudod általában a közös hobbi összehozza az embereket.És szerintem nem baj ha kövérekkel ,meg másmilyen emberekkel lógsz!Tudod az a baj hogy elég sokan felszínesek a Te korodban,ez egy ritka csúnya tulajdonság.

2011. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

miért kéne alsóbbrendűnek érezned magadat a szebb lányok miatt?

ugyanolyan emberek mint te!!!!!!!!

szerintem nem kéne ezektől félned :)

2011. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Rám is az jellemző h nincsenek barátaim, sokáig azt mondtam magamban: "És? Jól el vagyok így..", mikor 14 éves lettem akkor éreztem azt h ez a dolog borzalmasan rossz.


Az h alsóbbrendűnek érzed magad, szerintem azért van (feltételezem) hogy nincs olyan dolog amiben jobb lennél másoknál, én is így voltam 14 évesen, és akkor elkezdtem programozni. Így nem volt annyi időm azon keseregni h "jajj egyedül vagyok", meg éreztem hogy "nekem is vannak dolgaim amikben jobb vagyok másoknál". Ez önbizalmat adott.


Az hogy legyen barátod azt tudom tanácsolni hogy keress egy olyant aki hasonlóan egyedül van, és barátkozz azzal. Elsőre nekem is furcsának tűnt, de utána jó lett. Üdv, 16/f

2011. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

helló :) Én is ilyen voltam egészen egy évvel ezelőttig. Elvesztettem az összes barátomat (22 volt) nem a saját hibám miatt. Egy időben nagyon akartam barátokat, de rájöttem, hogy én jobban érzem magam egyedül és nincs szükségem barátokra, így sokkal könnyebb az életem. Ill. vagyis van pár jó barátom: az unokatestvérem, a bátyám és a barátnője

19/L

2011. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]

itt a facebook profilom . Köszönöm a válaszokat , egyébként direkt elkezdtem járni táncra , az a baj hogy össze szokott társaság , meg más városba is van , de hátha lesz valami . Remélem fogok változni , nagyon zavar hogy ilyen vagyok .

2012. jan. 1. 23:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Vivien!

Talán nem annak a lánynak tűnsz akinek kiadod magad!

Üdv!

2012. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem engedi megnyitni :(
2012. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nem annak tűnök akinek ki adom magam ? . Pont ez az hogy sehogy se tudom magam megértetni . Nem tudom magamat adni .
2012. jan. 7. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!