Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak szerintem furcsa a zenei...

Csak szerintem furcsa a zenei ízlésem? 15/F

Figyelt kérdés
A kedvenc múfajaim eléggé eltérnek; imádom a jazz minden alfaját, a lassú,dallamos akusztikus zenéket de a nu-metált (linkin park, limp bizkit,stb) és drum n bass-t is.
2011. dec. 30. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nincs olyan hogy furcsa, oké ?


Olyan van csak amit megvet a korosztályod, de ez ne korlátozzon vagy befolyásoljon téged.

2011. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem befolyásol a "korosztályom" csak azért tartom érdekesnek mert eltérőek ezek a stílusok
2011. dec. 30. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Hátt nekem még konkrét stílus sincs. Én hallok egy számot, és ha tetszik tetszik, ha nem nem. Rohadtul nem érdekel milyen stílus.
2011. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elővő vagyok. 16/F.
2011. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem furcsa énis ilyen vagyok, ami jó azt szeretem
2011. dec. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is lassú zenék, de linkin park, rock mindent hallgatok.

Rajtam kívül az ÖSSZES osztálytársam rappet hallgat. Szerintem unalmas a rap

2012. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagy Linkin-fan vagyok, és szeretek más nu metal csapatokat. De Subscribe-fan is vagyok és ők sokféle stílust játszanak. De szívesen hallgatok operát, vagy irredenta dalokat is.
2012. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért ne szerethetnél több műfajt? :)

Én is szeretem a nu-metált, de a dubstepet is. Meg a punk-rockot is, de szeretek egyes pop számokat is. Na jó, nem a tömeg popot, de Ed Sheeran nekem nagy kedvenc. :D

Nem furcsa egyáltalán. :)

2013. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!