Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitévő legyek? (Kérdésed túl...

Xyu kérdése:

Mitévő legyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szóval akik régen az ellenségeim voltak és úgymond haragban váltunk el azoktól mindig félek hogy mi lesz ha találkozunk de ez csak pár embernél van és nem tudom mitévő legyek hogy ne ezen agyaljak mindig.

Ja és az hogy keressem fel őket és hogy agyaljak máson ezeket nem próbáltam de nem is akarom.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. dec. 30. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolj csak jóra.

HA voltak jó pillanatok együtt velük, gondolj arra, és amikor találkoztok esetleg beszélj azokról a pillanatokról!

Vagy próbálj egy kis jó meglepetést szervezni nekik/küldeni jó az..:)

Sok sikert!

2011. dec. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Esetleg szerintem még mielőtt találkoznátok, telefonon köszöntsd fel, hiszen ünnepek, hívd meg bulizni, biztos megbékül :)

De ha esetleg nem akarsz békülni, csak tartasz tőle, akkor javasolnám mégis béküljetek ki!

Bár több ötletem nincs :D

By: Ismeretlen Ismerős

13/F

2011. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!