Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetne fejleszteni a...

Hogy lehetne fejleszteni a kommunikációs akármimet?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy elég visszahúzódó vagyok, nem mondom ki a véleményem meg ilyenek...

Van barátom, de félek hogy így előbb utóbb meg fog unni...

Az írással nincs gond és ez is zavar hogy facebookon mondjuk tök jól el tudok beszélgetni de személyesen nem nagyon megy:S

Akiket régebb óta ismerek azoknak meg tudok nyílni... De akkor is zavar a dolog...

Valaki tudna segíteni? Akár privit is írhattok...


2011. dec. 31. 13:14
 1/7 anonim válasza:
100%

A részeg illetve betépett beszélgetésekkor könnyebb megnyílni a véleményeddel mások előtt! Valakivel beszélgess el így, utána már józanon is könnyebb lesz.


Amúgy ha a "tiszta" utat választanád, akkor meg beszélgess sok emberrel, és találj olyanokat, akikkel tudsz olyan dolgokról beszélni, amik téged érdekelnek.

2011. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
100%
Csak az első lépések nehezek... De előbb utóbb bele fogsz jönni... Próbálj beszélgetni az emberekkel, és mond el nyugodtan a véleményedet... Azt is lehet finoman... És szerintem másokat is érdekel...
2011. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...

Voltam már részeg de most ide nem írnám le... Meg azért a barátom előtt nem szeretnék részeg lenni...

2011. dec. 31. 13:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és 16 éves vagyok ha ez valamit változtat a dolgokon...
2011. dec. 31. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
A kommunikációs akármidet csak izével fejlesztheted.
2011. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi most előbbre vagyok:/
2011. dec. 31. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:

És miért vagy ennyire zárkózott?! Családi problémák, vagy csalódtál már az előző párodban, esetleg úgy érzed, hogy a külsőddel lenne valami probléma?! Én adok neked egy tippet, hogy ne érezd úgy magad, mint ha egy szürke kisegér volnál. Regisztrálj be egy internetes chat-elő, vagy játék oldalra (pl.: hotdog.hu) és ott kezdj beszélgetésekbe (Nekem ez segített és azóta valamelyest nyíltabb vagyok az emberekkel, akár barát, akár idegen). Elmondod, hogy hol laksz, hány éves vagy, mit tanulsz, vagy csak egyszerűen az időjárásról, vagy, hogy mi történ veled az nap, valami veled történt vicces történetet...stb. Ha szimpatikus az illető biztos fogtok találni valami közös témát! Ami a párodat illeti. Találjatok ki valami közös programot, lehetőleg olyat, hogy kettesbe legyetek. Pl.: Közös filmezés, vagy menjetek el egy pizzériába, vagy sétálni, esetleg, ha gondolod és úgy érzed sexeljetek. Hidd el ha szeret biztos nem fog unalmasnak tartani. Remélem tudtam segíteni az önbizalmad növelésében.

20/F

2012. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!