Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám fejleszteni a...

Hogy tudnám fejleszteni a kommunikációs készségemet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nyitott ember, és néha kerülök olyan helyzetekbe, hogy mondanak valamit, és nem tudom úgy lereagálni, ahogy szeretném, vagy amit mondok, az esetleg nem úgy jön le másnál. Ezt a képességemet hogy tudnám fejleszteni? De ne tanfolyamot írjatok, mert arra nincs pénzem.
2011. okt. 5. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mert én se tudok idegenek előtt megnyílni, sőt nem is igazán merek megszólalni, mert attól tartok, hogy hülyeséget mondok.
2011. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg nem csak amiatt, hogy hülyeség, hanem untatnám az embereket, ha elkezdenék arról beszélni, hogy mit láttam a városban vagy mit ettem vagy ilyesmi.
2011. okt. 5. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az olvasást javaslom azzal kicsit a szókincsed is gyarapszik. Beszélj változatossan. Nem kell hogy meg nyílj minden esetbe de attól még tudhatsz jól kommunikálni. És nem a lényeg hogy untatnád az embereket valamivel hanem ha azt kellöképpen tálalod és jó formában adod elö akkor bármit elbeszélhetsz mert rád szegezik a figyelmed, érdekesnek tünsz még ha nem is érdekes amiről beszélsz.
2011. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Beszelgess sokt, kozeli baratokkal, ismerosokkel es olvass
2011. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg minél többször beszélgetésbe elegyedni az emberekkel. Akár egy buszmegállóba, akár az orvosi rendelőbe. Idősebbekkel, fiatalabbak, férfivel, nővel vegyesen. Ha pedig úgy érzed, hogy untatod, válts témát. Vagy esetleg próbálj ki internetes csetelős, ismerkedős oldalakat. A lényeg, hogy bízz magadban!
2012. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!