Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon mi miatt alakulhatott...

Vajon mi miatt alakulhatott ki bennem ez a fóbia a fogszabályzótól?

Figyelt kérdés

csak mert a pont a hónapban lesz fogszabim és bárki bármit mond, meg hogy ne féljek, nem lesz szar az életem addig..amíg meg nem bizonyosodok erről addig a hülye agyam nem képes elhinni


végiggondolom az életem ,talán az ,hogy láttam ,hogy másokat hogyan csesztetnek mikor még kicsi voltam, és ez okozhatja ezt a gátlást?

már a szót ide leírni még letudom, de szóban már nem megy, ha vki mégis rámerőltetné akkor biztos ,vörös lenne a fejem ,meg elakadna a hangom


vmikor még, kb 12 éves lehettem mikor egyszer vmi családi bulin szóbajött ,hogy "jaaa neked úgy nőtt a szemfogad, hát akkor fogszabályzó kell" és ez engem annyira rosszul érintett, úgyéreztem mintha valami tárgyként kezelnének, mintha leszarnák az érzéseimet, akkor is kb tök vörös volt a fejem..annyira szar volt


azóta eltelt 6 év és már nem bírom elviselni ezt a gátlásosságot, csajozni is csak óvatosan merek ,próbálok nem röhögni. az meg annyira nem szimpatikus ha valakinek nincs humora (eleve félek röhögni, humorizálni ,pont emiatt)..és az emberek úgy is kezelnek ,azt látják rajtam hogy alig van önbizalmam(ezen az alkohol nagyon jól segít, akkor persze tökéletesen egyenértékűnek érzem magam a többiekkel) ..állandóan szomorú képet vágok


ez még nem minden ,még erre jött egy olyan ,hogy vmit nem bír a szervezetem (egyenlőre kutatom hogy konkrétan mi az) és elég sok pattanás jött most ki rajtam


tehát tulajdonképpen rájöttem ,hogy nem normális az amit én csinálok ,ugyanis van okom arra hogy szar legyen a kedvem ,meg hát részben miattam is van az hogy most itt tartok, lehetnék király a csajok körében(jóképűnek születtem) ,lehetnék szociálisabb típus(naja ,a szüleim meg olyan furák, a tesómmal pl olyanról hogy csajok, vagy óvszer vagy mittudomén, nem lehet dumálni)..de ez nem normális lehetne egy 5 kg-os tumor is a pofámon és akkor mit csinálnék


szal próbálom jó felfogni a jelenlegi helyzetemet ,próbálom fejleszteni a személyiségemet, de ez az egész kialakult gátlásosság olyan szinten visszafog, ha csak vki kimondja azt hogy fogszabályzó, egyből meghallom ,de még ha valami számomra nagyon érdekes témáról dumálok vkivel..


és olyan rossz ,hogy félek attól ,hogy húha nehogy szóbakerüljön ,ennek ellenére 1 hónap múlva lesz fogszabim


kérlek ne úgy támogassatok ,hogy "jajj ,de gáz vagy ecsém, vagy húúú a fogszabi nem is ciki"


18f


2012. jan. 1. 17:50
 1/8 anonim válasza:
na pont ezvaan velemiis.. o.O
2012. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
legalább nem csak én vok ilyen gáz. és mikor készülsz a nagy eseményre?
2012. jan. 2. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Mintha csak a saját önéletrajzomat olvasnám, azzal a különbséggel, hogy én 21 éves vagyok. De amúgy tényleg minden egyezik.
2012. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már!hányan vannak,akiknek semmi bajuk a fogszabályzótól?kibírod!:D :D :DD
2012. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
előbbi vok megint!!!Szóval ha berakják,és már bent lesz,akk jobb lesz!!!Meg jobb,mintha a fogad miatt "izélnének"!!!gondolj arra,akiért odavagy!Tipp:Gabriela Spanic!XD :D :D
2012. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

épp ez az ,hogy nem oltogatnak, de mégis önbizalomromboló

naja sztem is ez lesz akkorát fogok röhögni mikor felrakja xdxd

2012. jan. 3. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én huszonéves csaj vagyok, egy hónapja rakták föl a fogszabit (sima fém). Kesze-kusza alsó fogsor, csálén nőtt metszőfog. Elég idétlenül néz ki. Hát első héten nagyon szarul éreztem magam, alig mertem kinyitni a számat házon kívül, utána már vigyorogtam mindenkire. Már most hatalmas a változás, máris a helyükre kezdtek mászni a fogak! Qva boldog vagyok, mosolygok mindenkire :D


Ja, igen, még középsuliban nekem is beszóltak (egy társalgás kellős közepén, kicsit se bunkó dolog), hogy nekem fogszabi kellene... Hmm.


Szerintem lebegjen a szemed előtt az, hogy milyen dögös lesz a szép fogsorod, ha kész lesz :) Hidd el, amint meglátod az első változásokat, boldog leszel, hogy rajtad van! ;)

Ha meg nem bírod kimondani, hogy "fogszabályozó", akkor nevezd el valami másnak. Fényvisszaverőnek, vagy Gertrúdnak, valaminek XD

2012. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ez még szarabb mint mikor az első barátnőnek kellett kimondanom hogy szeretem xdxd

sztem fogékszer lesz a neve

nekem nem szólt be senki.most lehet h ez lesz. hát nem értük élem az életem ,hanem azokért akikért szeretek ,ilyeneket mondogatok magamba :D

2012. jan. 5. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!