Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szomorú vagyok, de nagyon....

Szomorú vagyok, de nagyon. Mit cisnáljak?

Figyelt kérdés
Valamiért nem találom a helyem?:S Pár napig egyfolytában egy személlel voltam és most nagyon hiányzik és nem találom helyem.. nem tudok se aludni se semmit..fura
2012. jan. 1. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont ebben a stádiumban vagyok én is. A párommal másfél éve vagyunk együtt és két hete valami irdatlan kötődést érzek irányába, állandóan magam mellett akarom őt tudni. Most ment el tőlem kb. egy órája és már megbolondulok, annyira hiányzik.


Nekem az internet köti le a figyelmemet és a takarítás. Egyedül élek, ezért sokszor érzem magam magányosnak. Szóval abszolút meg tudlak érteni!


Az a valaki egyébként ki volt, szabad tudni?


30/N

2012. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A barátom annyira megszerettem:S túl sokat voltunk együtt..nála voltam meg stb. és most is vele akarok lenni:( de nem lehet jöna suli ,félévzárás mindennap 2-3 dolgozat..tanulni kell..
2012. jan. 1. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kor, nem? :D

Am én már annak is örülnék ha lenne olyan ember akivel pár napot eltölthetek...

2012. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16/L :)
2012. jan. 1. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:
a második válaszolónál a pont. inkább örülj neki hogy van olyan akit szeretsz ÉS viszontszeret. én már annak is örülnék, ha csak egy percet eltölthetnék azzal akit szeretek, de sajnos ez lehetetlen.
2012. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!