Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! Mit csinálnátok, ha...

Lányok! Mit csinálnátok, ha egy baráti társaságban egy másik lány kihívna titeket szkanderozni? (22, L)

Figyelt kérdés
Ez egy házibuliban esett meg velem, ahol már ittunk is rendesen, és az egyik (vékony) lány akit akkor ismertem meg, azt kezdte mesélni, hogy lejár terembe edzeni, majd azután megkérdezte, hogy szerintem le tudnám e őt nyomni szkanderban! Egyébként vékony lány, de tényleg jó alakja van, látszik hogy súlyzózik, elég izmos. Én nem mertem vele kiállni, de olyan ciki volt az is a barátaim elött, hogy meghátráltam, de tényleg erősebbnek néz ki mint én!
2011. szept. 26. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi,kár volt megfutamodnod. Ha lenyom max röhögtök rajta egy jót. Én egyszer egy motorostalálkozón seggrészegen jelentkeztem szkanderversenyre,és úgy lenyomtak mint a szart. :) Jót röhögtem rajta,és kész.


26/N

2011. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem volt hozzá, kedved, miért lenne ciki?
2011. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kiállnék vele. Ez csak szkander, nem verekedés (arra nem).

Az egy dolog, hogy milyennek néz ki - majd kiderül, h erősebb-e.

Ilyen alapon az olimpikonok (akár, de bármely más sportoló) el se utazzanak, mert hátha erősebb/gyorsabb/ügyesebb lesz valaki?


Az elszántság a fontos!! :)

2011. szept. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én alapból nem is állok ki ilyen versenyeken. Ha erősebb, ha nem. Én ilyen vagyok. Társasjátékban, römiben kiállok bárkivel, de nálam ez a szkander meg szumó, stb hülyeség kategóriába tartozik.
2011. szept. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én szeretek szkanderozni. Biztos kiállnék. A pasim is szereti ha szkanderozok. Szokott szervezni nekem ilyesmit:) nincs semmi ha kikapsz, a részvétel a fontos:)
2011. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy lány sem írta, hogy megnyalná a fülét? :(
2011. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Lehet, hogy tényleg nem kellett volna megfutamodnom, de ha csak ketten lettünk volna, nem érdekelt volna ha veszítek, de ott volt egy csomó barátom, meg a pasim is, így tényleg nagyon kellemetlen lett volna, ha lenyom! Hiába vagyunk nők, akiknél nem feltétel, hogy erősek legyünk, de ha legyőz egy másik nő, pl. szkanderban, akkor az eléggé frusztrál! Ez hiúsági kérdés, akkor olyan mint ha nem csak a karja lenne erősebb, hanem mindenben jobb lenne, talán ezért zavar! Életemben egyszer szkanderoztam, akkor talán 19 voltam, és egy 28 éves lánnyal próbálkoztam (nővérem barátnője), de lenyomott! Az nem volt olyan égés, mert csak a nővérem látta, és jóval idősebb is volt a lány! Azért gondolom hogy a szituáció is számít, hogy mennyire vagy bevállalós, és hogy hány ember elött veszíted el a büszkeséged!
2011. szept. 28. 07:38
 8/11 anonim ***** válasza:

nem veszed kicsit túl komolyan ezt a szkander-becsületvesztés dolgot?

nekem holnapra az egyetemen lesz egy szkander kihivásom, de lesz.arom ki látja. a srácnál birkózásban, és valószinüleg bármilyen szabályok közötti harcban jobb vagyok, de hát szkanderban nem hiszem. és? :D

2011. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
kérdező,ha lenne gerinced akkor akkoris zavarna ha valaki lerak szkanderba ha ketten vagytok.Tudod,te akkoris tudsz róla.
2011. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó ez mifa.sz volt? :D
2011. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!