Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy nagyon nagyon zarkozott,...

Egy nagyon nagyon zarkozott, az erzelmeit elfojto, az emberekkel nehezen kommunikalo, felenk, gatlasos huszoneves srac hogyan tud valtoztatni a szemelyisegen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy gondjaim vannak az onelfogadassal es a vilagot is mindig nehezen fogadtam el olyannak amilyen. Elegge zarkozott lettem, gatlasos vagyok, nem engedek kozel magamhoz senkit.

Odaig fajult a dolog, hogy mar kerulom az emberek tarsasagat, mert nem tudok felszabadultan beszelgetni (meg regebbi ismerosokkel sem), zavar, hogy masok miket gondolhatnak rolam, hogy furcsanak, kuloncnek tartanak es mivel ez a negativ erzes ranyomja a belyeget a viselkedesemre, igy az emberek tenyleg mindig azt erzik velem kapcsolatban, hogy valami nincs rendben velem, furcsa vagyok.


Hogyan tudok valtoztatni? Hogyan tudnek konnyedebben, fesztelenul beszelgetni masokkal? Esetleg tudtok olyan konyveket, videokat, gyakorlatokat, amikkel fejleszthetnem magam? Egyaltalan fejlesztheto meg ilyen korban (26 eves vagyok) a szemelyiseg, tudok valtozni es nyitottabb, oldottabb lenni, vagy mar mindig ennyire zarkozott es tavolsagtarto leszek?


2012. jan. 9. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakemberre van szükséged. Hidd el 26 évesen még alapjaiban megváltoztathatod a személyiséged, de egyedül nagyon nehéz. Ki kell derítened mi okozta, hogy ilyenné váltál és megszüntetni a problémát.
2012. jan. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fejleszteni fejleszthető, amennyiben eddig még nem próbáltad sikertelenül. Amennyiben viszont már próbáltad és 26 éves korig nem sikerült, erősen javasolt szakemberhez fordulni.
2012. jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ugyanilyen vagyok én is, csak én 16 éves.. :S
2012. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!